Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będzie żłobek w Istebnej?

Jak poinformowała Łucja Michałek, gmina prowadzi rozmowy z przedstawicielami jednej sieci żłobków na temat utworzenia takiej placówki oświatowej w Trójwsi.

Zdaniem wójtki gminy, najlepszą lokalizacją dla żłobka byłby budynek dawnej szkoły podstawowej w Istebnej-Dzielcu. Przedstawiciele sieci żłobków pojawili się nawet na posiedzeniu połączonych komisji Rady Gminy, które odbyło się w ubiegły wtorek (25.02).

KR/UG Istebna

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-03 08:33:35
tedi39: Wszystkie gminy starają się o żłobki a gmina Zebrzydowice przez swoje głupie decyzje pozbyła się działającego przez kilka lat żłobka.
2020-03-03 12:08:44
krzysztofmn: ...a tymczasem: ⛪W Koszarawie od 14 do 16 lutego odbywały się rekolekcje . Wzięło w nich udział 38 uczniów, trzynasto- i czternastolatki z Hażlacha i Dębowca przygotowujący się do bierzmowania. Każdy dzień rozpoczynał się modlitwą, wypełniony był spotkaniami z duchownymi oraz świeckimi animatorami, ale młodzież miała także czas na odpoczynek. Po powrocie rodzice części uczniów z Hażlacha zaalarmowali lokalny tygodnik „Głos Ziemi Cieszyńskiej”, że ich dzieci wróciły z rekolekcji odmienione....⛪ co było dalej, dowiecie się z GZC - w każdym bądź razie biskup już zaliczył wycieczkę rozwścieczonych rodziców, kościół tłumaczy się jak mały Kazio duchem świętym itepe, przede wszystkim zaś dla wszystkich rodziców to wyraźne ostrzeżenie przed lekkomyślnym powierzaniem swych dzieci cynicznym szamanom, cwanym wydrwigroszom, bezczelnym oszustom - także w PS-iackim żłobku czy przedszkolu
2020-03-03 15:51:12
koszor: "Głos" ma obiektywność na poziomie PRL-u i ty chyba też zostałeś w tamtej epoce. Na widok krzyża dostajesz ataku białej gorączki. Co właściwie chcesz osiągnąć?
2020-03-03 15:58:46
krzysztofmn: pytaj, kolesiu z kruchty, co chcieli osiągnąć ci przebrani w czarne suknie szamani z Koszarawy, i ewentualnie rodziców tych biednych dzieci po co się do biskupa fatygowali
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: