Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będzie rozbudowa szkoły

Z niecodziennym prezentem do gmachu Szkoły Podstawowej powróciła absolwentka tej placówki – Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar. Szkoła zostanie rozbudowana. Są plany. W Bażanowicach Szkoła Podstawowa nosi imię Pawła Stalmacha działacza społecznego i narodowego, który urodził się w tej miejscowości.

Właśnie mija 130. rocznica jego śmierci. Z tej też okazji w szkole uczniowie otrzymują pamiątkowe tarcze. Pierwszą z nich otrzymała także Sylwia Cieślar, wójt gminy i absolwentka szkoły. Sama przybyła z prezentem na ten jubileusz. Szkoła zostanie rozbudowana.  
Dyrekcja szkoły zakupiła srebrne, grawerowane tarcze z wizerunkiem wspomnianego zasłużonego działacza społecznego, które otrzymają wszyscy uczniowie. Pierwszą tarczą uhonorowana została  absolwentka szkoły Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar.
 
- Jestem zaskoczona i cieszę się, że spotkało mnie to wyróżnienie. Jako absolwentka tej szkoły z szczególną przyjemnością dzielę się dzisiaj z państwem planami rozbudowy bażanowickiej placówki – skomentowała Sylwia Cieślar Wójt Gminy Goleszów.
 
Obecni na spotkaniu mogli zobaczyć, jak zmieni się przestrzeń budynku i zagospodarowanie terenu wokół.  Przypomnijmy,  że Gmina Goleszów pozyskała, na ten cel, prawie 8 mln. zł z funduszy zewnętrznych.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: