Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będzie logo Hażlacha, znamy inspiracje

Anna Kopeć, Anna Pawliczek i Marcelina Waltar wykonały zwycięskie propozycje logo dla Gminy Hażlach. Zwyciężczynie otrzymają po 300 zł każda, a ich prace będą inspiracją do stworzenia nowego logo gminy.

23 marca 2022 r. ogłoszono konkurs  na opracowanie projektu Logo Gminy Hażlach, który stanowić będzie inspirację do stworzenia docelowego znaku graficznego. Termin ich złożenia upłynął 31 maja bieżącego roku. W wyznaczonym terminie wpłynęło 40 prac, które wykonało 32 dzieci i 8 osób dorosłych.

6 czerwca 2022 r. w Urzędzie Gminy Hażlach zebrała się Komisja Konkursowa, której  Członkowie obejrzeli i ocenili wszystkie prace. - Wybór był bardzo trudny, ponieważ nadesłane projekty były nie tylko starannie wykonane, ale zarazem cechowała je duża różnorodność oraz troska o oddanie tożsamości i specyfiki naszej gminy – zauważa Wójt Gminy Hażlach,  Grzegorz Sikorski i dodaje:  - Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim uczestnikom za wzięcie w nim udziału. Ostatecznie, zgodnie z regulaminem, wybrano trzy zwycięskie projekty, których autorami są: Anna Kopeć, Anna Pawliczek i Marcelina Waltar.

Dla każdego autora zwycięskiej pracy przewidziano nagrodę finansową w wysokości 300,00 zł.

Która ze zwycięskich prac podoba Wam się najbardziej?

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-20 13:44:28
mama2: Anna Kopeć
2022-06-20 20:40:37
Władek na skuterze: Logo Pani kopeć wygląda jak wypięty zadek i już widze ,gmina hażlach z wielkim zadkiem jak latynoska sorki ale takie miałem pierwsze skojarzenie,logo pani Pawliczek przypomina brokuła gmina hazlach miodem i brokułem płynąca, he dobre ,a logo pani wlatar jak dla mnie neutralne choć osobiście wolę brokuła hazlach,--pozdrawiam my za to w c-nie mamy też teraz betonoze na rynku
2022-06-20 22:08:49
Korn82: Lepsze to niż kolejny reportaż o Pogórze albo kończyce małe...
2022-06-21 07:29:39
akzs456: Władek na skuterze - głodnemu chleb na myśli
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: