Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Będzie hokej w Cieszynie

„Czy można mieć nadzieję, że na lodowisku w Cieszynie pojawi się w końcu hokej? Czy dalej jest to sport "zakazany" w naszym mieście? Mam na myśli Czarne Pantery, których mecze "u siebie" rozgrywane są na hali w Czeskim Cieszynie” - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w „Pytaniach do burmistrza”.

Wielofunkcyjna Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Sportowej 1 w Cieszynie, pełni w okresie od października do maja głównie funkcje sztucznego lodowiska, zaś w pozostałych miesiącach obiekt jest wykorzystywany jako hala sportowa z boiskami do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i halowej piłki nożnej może również pełnić  funkcję sali widowiskowej, kinowej, koncertowej czy wystawienniczej.

Mieliśmy do tej pory okazję uczestniczyć między innymi w mistrzostwach Polski w curlingu i łyżwiarstwie figurowym, a także w zawodach short tracku, były również wystawy kotów rasowych oraz targi budowlane. Widać więc, że w Hali Widowiskowo -Sportowej w Cieszynie odbyło się już wiele imprez, wśród których z całą pewnością nie  znalazł się hokej.

I tu pojawia się dobra wiadomość dla sympatyków tego sportu. - "Czarne Pantery" będą organizatorem turnieju hokejowego dla amatorów, który odbędzie się 27 marca 2011 roku na lodowisku w Hali Widowiskowo - Sportowej w Cieszynie. Hokej nie jest więc sportem "zakazanym" w naszym mieście – wyjaśnia na stronach UM burmistrz Cieszyna.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: