Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będą dni otwarte porodówki

Oddział Ginekologiczno-Położniczy i Neonatologiczny Szpitala Śląskiego w Cieszynie zapraszają pary, które spodziewają się dziecka do udziału w dniu otwartym. Blok porodowy i oddziały będzie można zwiedzać, zaznajomić się z wyposażeniem i personelem.

Na 15 wrzesnia 2023r.  zaplanowano dzień otwarty w cieszyńskiej porodówce. - Zaplanowaliśmy dla wszystkich chętnych - przyszłych mam i tatusiów zwiedzania naszego szpitala od Izby Przyjęć,przez trakt porodowy aż do Oddziału Neonatologicznego. Opowiemy o przyjęciu do szpitala, potrzebnych rzeczach, które warto mieć ze sobą, metodach łagodzenia bólu porodowego zarówno nieinwazyjnych, jak i tych z udziałem anestezjologa. Pokażemy sale porodowe z całym wyposażeniem – zachęca Olga Kozyra, zastępca położnej oddziałowej Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Wszyscy chętni przed udaniem się na dni otwarte powinni zgłosić chęć spotkania i zwiedzenia porodówki pod nr tel. 512492018.

W Szpitalu Śląskim w Cieszynie działa jedyna w naszym powiecie porodówka. Tu przyszło na świat w ubiegłym roku ponad 600 dzieci. Większość z nich mogliście zobaczyć w naszym cyklu Najmłodsi Stela, który współtworzymy z położnymi. KLIKNIJ NAJMŁODSI STELA

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-23 15:39:51
św. Patryk.: wszystko jasne, tak PiS stara się walczyć z kryzysem demograficznym i lękiem młodych Polek przed rodzeniem dzieci w kościółkowym ciemnogrodzie rządzonym przez oszustów, złodziei i biskupów,
2023-05-23 16:52:53
perpetua: skoro już jesteśmy w szpitalu: pewien znany pisarz w kontekście reakcji Andrzeja Dudy na wybór J. Bidena na prezydenta USA napisał, że polski prezydent to debil - komuś się to nie spodobało, podał pisarza do sądu, sąd ostatecznie pisarza prawomocnie już uniewinnił - ja nie znam osobiście AD, z relacji medialnych wiem tyle, że mogłabym się zgodzić z opinią pisarza, ciekawa jestem co Państwo o tym sądzicie?
2023-05-23 19:33:09
one: Miej chociaż trochę honoru synku i nie udawaj baby :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: