Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bal karnawałowy dla dzieci z fundacją MamGrono

W czwartek (07.02.2019) w Cieszynie odbyło się pierwsze wydarzenie, przygotowane przez Fundację MamGrono – stworzoną przez grupę kobiet, którym leży na sercu aktywność mam oraz ich pociech. Ze względu na kończący się powoli karnawał, panie z fundacji zdecydowały się na organizację balu przebierańców.

- Karnawał to czas radości i zabawy. Fundacja MamGrono przygotowała dla Was z tej okazji coś naprawdę wyjątkowego. Dzieci mogły wcielić się w postacie z bajek, ulubionego bohatera książki, albo zostać kimś, o kim zawsze marzyliście. Do przebrania zachęcamy również rodziców, pokażmy naszym pociechom, że ciągle tkwi w nas ukryte dziecko! – wyjaśniały organizatorki.

Bal był skierowany do dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Oczywiście na wydarzeniu ze swoimi pociechami bawili się również rodzice. Przebrania były bardzo zróżnicowane, od postaci z bajek, przez zwierzaki, aż po wymarzone zabawy dzieci, takie jak policjanci i strażacy. Nie brakowało również dystyngowanych księżniczek.

Dla dzieci przewidziane były różnego rodzaju gry i zabawy. Nas odpowiednią muzyką czuwał DJ, a animatorki, którymi były dziewczyny z fundacji, dawały z siebie wszystko, aby ten karnawał dla dzieci (i ich rodziców) był niezapomniany.

 JŚ

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: