Autobus zamiast pociągu

13 listopada br. oraz w dniach od 21 do 26 listopada br. ruch pociągów Kolei Czeskich na linii Cieszyn - Czeski Cieszyn zostanie wstrzymany z powodu zamknięcia toru. Na podanym odcinku kursować będą zastępcze autobusy.

Jak informuje serwis prasowy Kolei Śląskich 13 listopada oraz w dniach od 21 do 26 listopada obowiązywać będzie komunikacja zastępcza na linii Cieszyn – Czeski Cieszyn. Utrudnienia są związane z pracami modernizacyjnymi na odcinku Hnojník – Czeski Cieszyn.

Komunikacja zastępcza dla odcinka Cieszyn – Czeski Cieszyn będzie zorganizowana w taki sposób, że zastępcze autobusy będą odjeżdżać z przystanku znajdującego się przed budynkiem stacji Czeski Cieszyn. W Cieszynie natomiast autobusy będą ruszać z parkingu obok stacji kolejowej.

Inaczej zorganizowane będą przystanki dla komunikacji zastępczej obsługującej odcinek Hnojník – Czeski Cieszyn. Zastępcze autobusy z Czeskiego Cieszyna będą odjeżdżać z przystanku znajdującego się na parkingu przed supermarketem Billa. W Hnojníku przystanek zastępczej komunikacji będzie się znajdował przed budynkiem stacji Hnojník. Zamknięcia toru planowane są w godzinach od 8:00 do 16:50.

 

Zobacz: Nowy rozkład Kolei Śląskich

red.

źródło: ox.pl/mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją