Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Artystyczne Lato u Kossaków

Już pod koniec czerwca w Centrum Kultury i Sztuki ''Dwór Kossaków'' rusza Artystyczne Lato. Impreza potrwa do końca sierpnia. W trakcie jej trwania zaplanowane są liczne atrakcje, nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla całych rodzin.

W ramach Artystycznego Lata organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki „Dwór Kossaków”, będzie możliwość uczestniczenia m.in. w licznych warsztatach. W czerwcu odbędą się np.: Akademia Umiejętności- otwarte warsztaty graficzne, FOTO-EKO-MEMORY- warsztaty fotografii przyrodniczej oraz warsztaty na podstawie baśni Zofii Kossak „W magicznym świecie Kacperka” dla najmłodszych.

W lipcu będzie możliwość uczestniczenia m.in. w spektaklu plenerowym „Szewczyk Dratewka”, a także projekcji filmu dokumentalnego „Miejsce w Raju”. Ponadto, 19 lipca odbędzie się losowanie loterii fantowej „Wygraj u Kossaków”, która debiutuje w tym roku w programie Artystycznego Lata, następnie zagra zespół Cimbaliband z Węgier. W sierpniu odbędzie się drugie losowanie loterii fantowej, a także m.in. II Jarmark Kultury i Sztuki i OUTDOOR- naturalne dekoracje.

Portal OX.PL jest patronem medialnym wydarzenia.


red.

źródło: mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: