Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Antosia Kraszewska w półfinale MAŚ

Młoda wokalistka z Cieszyna Antosia Kraszewska dostała się do drugiego etapu ogólnopolskiego MAŚ Festival 2023 “Wygraj Hit” III edycja. Jeszcze tylko do jutra (07.04) można wesprzeć AnTosię oddając na nią głos, czyli “lajka” na każdej z platform: YouTube, Facebook i Instagram przy filmiku Antosi.

Antosia Kraszewska z mikrofonem na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Ciągle rozwija się muzycznie i szlifuje wokal. Występy i udział w różnego rodzaju konkursach rozwijają młodą artystkę i dają szansę na spełnienie marzeń.  

Tym razem Antosia wzięła udział w ogólnopolskim MAŚ Festival 2023 “Wygraj Hit”. Każdy wykonawca był zobowiązany do przygotowania i przesłania jednej piosenki z płyt “Młodzi Artyści Śpiewają”. Ze wszystkich zgłoszeń Rada Artystyczna wybrała najlepszych wokalistów z każdej kategorii wiekowej.  Nagranie AnTosi zostało docenione i tym sposobem wokalista z Cieszyna dostała się do II etapu, czyli półfinału.   

Na uczestników można głosować online jeszcze tylko do jutra (07.04). Do ścisłego finału (III ETAPU) zostaną zaproszeni wokaliści (maksymalnie po 10 osób z każdej kategorii) którzy otrzymają największą ilość głosów – polubień - czytamy w regulaminie konkursu.  

Łącznie można oddać 3 głosy, po jednym na każdej z platform YouTube, Facebook i Instagram. Wystarczy kliknąć w podany link i po prostu pod filmem z piosenką AnTosi dać "lajka". Głosy z trzech platform będą sumowane. Za każdy oddany głos z góry dziękuje Antosia wraz z rodziną.  Nagrodą w finale jest możliwość nagrania własnej piosenki. Ogłoszenie wyników na Instagramie i Facebooku Fundacji 14.04.2023 r. 

Linki do nagrań występu AnTosi: 

 
➡️ Link do Facebook https://fb.watch/jw3u9xKXa8/ 
➡️ Link do Instagram https://www.instagram.com/p/CqKBSJ8oGPR/ 
➡️ Link do YouTube  https://youtu.be/UY-_DI5ksXo 

 

MSZ

 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-04-09 19:49:01
doler: Talen sam się broni. Nie trzeba zachęcać ludzi do głosowania. Fajnie ze coś dziewczyna robi. Ale głos ma przeciętny.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: