Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Anna Grygierek honorowym członkiem RIG

Honorowe członkostwo Regionalnej Izby Gospodarczej otrzymała Anna Grygierek burmistrz Strumienia. Wręczenie honorowego członkostwa odbyło się w poniedziałek 11 czerwca w Katowicach podczas Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zgromadzenia Członków Regionalnej Izby Gospodarczej. Honorowe członkostwo otrzymał również wójt Jasienicy Janusz Pierzyna.

Tytuł honorowy został przyznany w uznaniu za zasługi we wsparciu działalności i rozwoju katowickiej Izby, także za zaangażowanie we współpracę, oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Gratulacje samorządowcom złożyły władze Izby oraz goście zjazdu, m.in. Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński, który również odebrał honorowe członkostwo RIG.

Izba zrzesza blisko pół tysiąca firm, reprezentuje interesy gospodarcze przedsiębiorców, udziela im wsparcia i pomocy w trudnych sytuacjach, ale też promuje zasady etyki i uczciwości w biznesie, aktywnie uczestniczy w pracach legislacyjnych oraz promuje zrzeszone w niej firmy w kraju i za granicą.

(red/mat.pras.)

Pisalśmy: Honorowe członkowstwo dla wójta

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-06-16 05:48:23
bronek91: "Izba zrzesza blisko pół tysiąca firm, reprezentuje interesy gospodarcze przedsiębiorców, udziela im wsparcia i pomocy w trudnych sytuacjach, ale też promuje zasady etyki i uczciwości w biznesie,"- cytat, procedury i formalności zgodnie z wewnętrznymi przepisami swoją stroną. Jo je ino ciekaw jak wygląda praktyki i sposoby zdobywania kapitału personalnego typu znajomości, kontakty, wpływ itd. Mimo wszystko gratuluję wyróżnienia.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: