Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Aleksandra Ryt najlepsza w Międzyrzeczu

W minioną sobotę w Międrzyrzeczu Górnym odbyły się Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody.
Najlepszą zawodniczką imprezy była bez wątpienia Aleksandra Ryt (LKJ Ochaby), która na Szaleju wygrała dwa najważniejsze konkursy imprezy - konkurs zwykły o Puchar Wójta Gminy Jasienica oraz konkurs dokładności o Puchar Starosty Bielskiego.
W tym pierwszym Ryt wyprzedziła Aleksandrę Musiał (JKS Czanki Międzyrzecze) i Pawła Radka (KJK Bolix Żywiec), a w drugim Radosława Pawlasa (LKJ Ochaby) i Łukasza Matlę z Wisły (KJK Bolix Żywiec).

Wyniki:


Konkurs nr 1, kl. LL - dokładności

1-10. Martyna Borowska / Sasanka (LKJ Ochaby) - 0 pkt. (49,50)
1-10. Katarzyna Malchar / Don Camillo (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 pkt. (46,35)
1-10. Karina Stareczek / Ariadna (RKS Energetyk Rybnik) - 0 pkt. (49,18)
1-10. Katarzyna Malchar / Don Camillo (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 pkt. (50,37)
1-10. Magdalena Rutkowska / Czandra (RKS Energetyk Rybnik) - 0 pkt. (51,18)
1-10. Beata Ilkiewicz / Serafin (KJ Champion Górki Małe) - 0 pkt. (51,38)
1-10. Joanna Bańczyk / Ramzes (LKJ Ochaby) - 0 pkt. (53,72)
1-10. Monika Stańko / Rascal (RKS Energetyk Rybnik) - 0 pkt. (55,40)
1-10. Ewa Daniel / Alwaro (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 pkt. (56,10)
1-10. Monika Fojtuch / Aplauz (KJ Champion Górki Małe) - 0 pkt. (59,03)
11-13. Paulina Żylińska / Jaskier (LKJ Ochaby) - 4 pkt. (49,44)
11-13. Anna Romaniak / Denver (JKS Czanki Międzyrzecze) - 4 pkt. (52,81)
11-13. Anna Romaniak / Denver (JKS Czanki Międzyrzecze) - 4 pkt. (54,77)
14. Madalena Rutkowska / Czandra (RKS Energetyk Rybnik) - 9 pkt. (78,81)
15. Magdalena Rutkowska / Kajes (RKS Energetyk Rybnik) - 10 pkt. (82,81)
Beata Ilkiewicz / Serafin (LKJ Ochaby) - elim.


Konkurs nr 2, kl. L - dwufazowy

1. Radosław Pawlas / Salwador (LKJ Ochaby) - 0 + 0 pkt. (27,47)
2. Paweł Radek / Lancelot (KJK Bolix Żywiec) - 0 + 0 pkt. (28,19)
3. Anna Gotowiecka / Bąk (RKS Energetyk Rybnik) - 0 + 0 pkt. (29,22)
4. Ewa Daniel / Alwaro (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 + 0 pkt. (29,89)
5. Dariusz Olech / Borówka (RKS Energetyk Rybnik) - 0 + 0 pkt. (32,73)
6. Antonina Styczeń / Banga (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 + 1 pkt. (36,27)
7. Radosław Pawlas / Limak (LKJ Ochaby) - 0 + 4 pkt. (28,27)
8. Martyna Borowska / Sasanka (LKJ Ochaby) - 4 pkt. (39,56)
9. Radosław Pawlas / Usario (LKJ Ochaby) - 4 pkt. (47,37)
10. Anna Romaniak / Korys Liberia (JKS Czanki Międzyrzecze) - 4 pkt. (49,12)
11. Joanna Bańczyk / Ramzes (LKJ Ochaby) - 4 pkt. (50,31)
12. Łukasz Matla / Gracja R (KJK Bolix Żywiec) - 4 pkt. (52,74)
13. Magdalena Chrapek / Arys (JKS Czanki Międzyrzecze) - 4 pkt. (55,63)
14. Paweł Radek / Alabaster R (KJK Bolix Żywiec) - 4 pkt. (56,15)
15. Paulina Żylińska / Jaskier (LKJ Ochaby) - 8 pkt. (53,78)
16. Monika Fojtuch / Aplauz (KJ Champion Górki Małe) - 13 pkt. (74,28)
Jagna Guzińska / El Dick (KJ Champion Górki Małe) - elim.
Monika Stańko / Rascal (RKS Energetyk Rybnik) - elim.
Magdalena Rutkowska / Kajes (RKS Energetyk Rybnik) - elim.
Karina Stareczek / Ariadna (RKS Energetyk Rybnik) - elim.
Bartosz Zgóralski / Dylan (JKS Kasztanka Żywiec) - elim.



Konkurs nr 3, kl. P - zwykły
o Puchar Wójta Gminy Jasienica

1. Aleksandra Ryt / Szalej (LKJ Ochaby) - 0 pkt. (49,90)
2. Aleksandra Musiał / Goliat Passerotti (JKS Czanki Międzyrzecze) - 0 pkt. (54,56)
3. Paweł Radek / Lancelot (KJK Bolix Żywiec) - 0 pkt. (56,84)
4. Radosław Pawlas / Limak (LKJ Ochaby) - 0 pkt. (59,40)
5. Anna Gotowiecka / Bąk (RKS Energetyk Rybnik) - 0 pkt. (60,20)
6. Grażyna Olech / Rosa (RKS Energetyk Rybnik) - 4 pkt. (52,63)
7. Magdalena Lepiarczyk / Paser (RKS Energetyk Rybnik) - 4 pkt. (53,42)

8. Radosław Pawlas / Salwador (LKJ Ochaby) - 4 pkt. (54,41)
9. Magdalena Chrapek / Arys (JKS Czanki Międzyrzecze) - 8 pkt. (66,31)
10. Magdalena Lepiarczyk / Cyryl (RKS Energetyk Rybnik) - 9 pkt. (72,27)
11. Antonina Styczeń / Banga (JKS Czanki Międzyrzecze) - 9 pkt. (74,35)
12. Paweł Radek / Prima (KJK Bolix Żywiec) - 9 pkt. (75,25)
13. Łukasz Matla / Gracja R (KJK Bolix Żywiec) - 12 pkt. (61,92)
14. Dariusz Olech / Borówka (RKS Energetyk Rybnik) - 12 pkt. (63,90)
15. Radosław Pawlas / Usario (LKJ Ochaby) - 16 pkt. (59,98)
Jagna Guzińska / El Dick (KJ Champion Górki Małe) - elim.
Łukasz Matla / Lumpi (LKJ Ochaby) - elim.
Radosław Pawlas / Furia (LKJ Ochaby) - elim.


Konkurs nr 4, kl. N - dokładności z rozgrywką
o Puchar Starosty Bielskiego

1. Aleksandra Ryt / Szalej (LKJ Ochaby) - 4 pkt. (49,20)
2-3. Radosław Pawlas / Furia (LKJ Ochaby) - 8 pkt. (50,53)
2-3. Łukasz Matla / Lumpi (LKJ Bolix Żywiec) - 8 pkt. (74,97)
4. Magdalena Lepiarczyk / Cyryl (RKS Energetyk Rybnik) - 10 pkt. (63,90)
5. Aleksandra Musiał / Goliat Passerotti (JKS Czanki Międzyrzecze) - 11 pkt. (69,25)
6. Grażyna Olech / Rosa (RKS Energetyk Rybnik) - 12 pkt. (47,50)
Magdalena Lepiarczyk / Paser (RKS Energetyk Rybnik) - elim.
Paweł Radek / Prima (KJK Bolix Żywiec) - elim.
źródło: SEiWR "OLZA"
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: