Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Albercik szuka nowego domu

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla Albercika. To piękny i zdrowy kot, który czeka cierpliwie na dobrą, ludzką dłoń. Jak jest jego historia? Co by powiedział, gdyby umiał mówić?

Witam. Nazywam się Albercik. Mam 9 miesięcy. Jestem dobrze wychowanym, wykastrowanym i zaszczepionym kotkiem, który świetnie dogaduje się z innymi kotami i pieskami. Szukam domku z ogrodem. W nowym domku muszę też mieć możliwość wylegiwania się w różnych dziwnych miejscach. Tak naprawdę jestem bardzo sympatyczny i wszyscy mówią, że bardzo ładny. Nie mam dużo wymagań.

Jestem bardzo przyjaźnie nastawiony do dorosłych i lubię zabawę z dziećmi. Będę wiernym kompanem i oddanym przyjacielem. Zgadzam się z inni czworonogami, nie jestem agresywny. Kto się ze mną zaprzyjaźni?

Nie przywiązuję wagi do wyglądu, za to cenię sobie spokój i obecność dobrego człowieka. Obecnie pomieszkuję w domu tymczasowym Stowarzyszenia AS w Ustroniu u "cioci", która mnie uratowała. Jest tu pełno rożnych kotów i innych zwierząt, więc proszę zadzwoń pod numer telefonu 606-911- 687 i wtedy dowiesz się więcej, jaki jestem fajny i może zabierzesz mnie do siebie? Kto mnie przygarnie?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-16 18:28:50
megan: Cudny Albercik ... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2022-01-16 19:19:02
hycel: Adoptujcie sobie kotka albo pieska i narzekajcie, że artykuły spożywcze podrożały, hahaha.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: