Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Akcja Małysza na GG

Masz GG? Chcesz podziękować mistrzowi z Wisły i wesprzeć jego akcję? Gadu-Gadu w porozumieniu z Adamem Małyszem - wprowadziło możliwość ustawienia specjalnych, płatnych opisów graficznych, z których dochód zostanie przeznaczony na sprzęt dla sportowców oraz na remont małej skoczni w Wiśle.

To pierwsza tego typu akcja w popularnym komunikatorze internetowym. Trwa od czwartku 24 marca br. i jest przeznaczona dla użytkowników Gadu-Gadu, którzy włączą się, wykupując płatne opisy graficzne: - Dochód ze sprzedaży opisów graficznych Gadu-Gadu przekaże wspólnie z Adamem Małyszem na cele charytatywne, które wesprą młodych sportowców, marzących o karierze wielkiego mistrza - podają organizatorzy.

Aby kupić jeden z 3 różnych mistrzowskich opisów dla Adama Małysza i wesprzeć w ten sposób cel akcji, trzeba wejść w zakładkę "Sklep" w górnym menu komunikatora GG, wybrać :Opisy graficzne" a następnie zakładkę "Adam Małysz". Szczegóły oraz ceny podane są na stronie Gadu-Gadu.

W dniach 23-27 marca br. GG zorganizowało również akcję, w której można było za darmo zamieścić opis „Adam, dzięki!” ze słoneczkiem GG z wąsem. Przez cztery dni Małyszowi podziekowało w ten sposób 2 359 455 mln użytkowników komunikatora.

Podziękowania dla osób wspierających akcję składa w filmiku zamieszczonym na YouTube Adam Małysz:

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: