Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Adam Małysz z koronawirusem

Tydzień nie zaczął się dobrze dla Adama Małysza, który poinformował dziś (22.06) o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Osoby z najbliższego otoczenia Wiślanina zostaną poddane kwarantannie.

O pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa Adam Małysz poinformował dziś (22.06) w mediach społecznościowych - Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa – napisał Małysz, dodając, że aktualnie choroba przebiega bezobjawowo i ma nadzieję, że tak pozostanie aż do wyzdrowienia.

Osoby, które miały kontakt z "Orłem z Wisły" zostały już poinformowane o możliwości zakażenia i skierowane na kwarantannę - Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności – uzupełnia. Jak twierdzi, przestrzega zasad bezpieczeństwa, jednak jak pokazuje jego przypadek, nie zawsze jest to wystarczające. 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-22 17:07:52
: Szybkiego ozdrowienia panie Adamie !!
2020-06-22 17:12:56
krzysztof.mm: Adam Małysz w Wiśle z koronawirusem, a tymczasem w Krakowie na Rynku Głównym...: ✍ pan Piotr z wózkiem, na nim kukła trzymająca długopis. Kukła nie była podpisana, widniał na niej napis: "Ma władza pełną misę, ja służę jej podpisem". Natychmiast pojawiła się policja, kukłę zarekwirowano, a pchający ją mężczyzna został wezwany na przesłuchanie. Może usłyszeć zarzut znieważenia prezydenta. ✍ nic dodać nic ująć, im większa w PiS panika, tym bardziej bolszewikom zdzierża puszczają i jakiekolwiek hamulce - PiSiactwo popada w żenującą śmieszność, a polska policja dalej brnie w służalczość
2020-06-22 17:22:30
Vito: Krzysztofie i znowu 60gr wpadło. Bo ponoć tyle Borys płaci za antypisowskie komentarze. Wakacje w tym roku dlugie to sobie przyrobisz.
2020-06-22 17:52:33
stefanbbn: zyczymy Tobie i wszystkim chorym i cierpiacym powrotu do zdrowia Boze prowadz w dniach zlych i dobrych
2020-06-22 18:21:51
jadeitowy: Aco krzysztof komuch szkodzi,,pelny relacjii,,,a co tam Erzaskowski myli sie trzwarty raz,jak cos se przypomni,,co kiedys robil,,
2020-06-23 10:24:59
kierowca_bombowca: Było chodzić w masce, unikać spotkań, a nie paradować jak paw i szczerzyć kły do kamery.
2020-06-23 10:52:33
tommek50: Jakim cudem? Przecież dekarze pracują na świeżym powietrzu i wirus im niegroźny...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: