Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Adam jak szwajcarski zegarek

Trener Apoloniusz Tajner nie ma wątpliwości, kto zdobędzie w tym roku PŚ w skokach narciarskich. To oczywiście Adam Małysz, którego szkoleniowiec porównał do .... szwajcarskiego zegarka. Wywiad z Apoloniuszem Tajnerem w Dzienniku Polskim.

- Adam Małysz wygrał piąty konkurs z rzędu, jeśli wliczyć w to także dwa konkursy o mistrzostwo świata na skoczniach we włoskim Predazzo....

- Adam jest teraz w optymalnej formie, psychicznej, fizycznej. Znowu nabrał pewności siebie, w dobrym tego słowa znaczeniu, jest wyluzowany, a na progu dynamiczny i mocny. Słowem, idealnie współgrają wszystkie elementy. Adam jest jak szwajcarski zegarek.... (...) A rywali miał groźnych, obaj Finowie Matti Hautamaeki i Kiuru skakali znakomicie. Zgadzam się z trenerem Kojonkoskim, że obaj mają pecha, trafili na wyśmienitą formę Adama.

- Jak wygląda plan przygotowań na Planicę? Czy nie zmienia Pan decyzji i pojedzie tam tylko Małysz?

- W tej chwili pozostali skoczkowie są w bardzo kiepskiej formie. Młodzi zawodnicy są już zmęczeni długim sezonem, w Skandynawii skakali po prostu źle. Aż przykro było patrzyć na ich skoki.

źródło: wp.pl
dodał: J.K.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: