Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

A gdzie Twoja pisanka?

Wspólnie z Miejskim Centrum Kultury ''Integrator'' już po raz trzeci organizujemy konkurs Popisz się pisanką. Już dziś o godz. 14.00 plenerowa akcja malowania pisanek a od 17 kwietnia na naszym portalu rusza głosowanie.

Wspólnie z Miejskim Centrum Kultury „Integrtor” już po raz trzeci organizujemy konkurs Popisz się pisanką. Już dziś o godz. 14.00 plenerowa akcja malowania pisanek a od 7 kwietnia na naszym portalu rusza głosowanie.
Punktualnie o godz. 14.00 na skoczowskim Rynku rusza plenerowa akcja zdobienia pisanek, to już ostatni dzwonek, aby wziąć udział w konkursie, który organizujemy wraz z MCK „Integrator”. W plenerowej akcji może wziąć udział każdy, można również przynieść wcześniej wykonaną pisankę do skoczowskiego ARTadresu.


Do jutra (4 kwietnia) do godz. 14.00 czekamy na konkursowe ozdobione pisanki. Tego dnia o godz. 14.00 na skoczowskim Rynku odbędzie się również plenerowa akcja zdobienia wielkanocnych jajek. Będzie można wziąć też udział w warsztatach zdobienia pisanek, które dla wszystkich chętnych poprowadzi Leszek Młynarczyk, ubiegłoroczny zwycięzca konkursu.

ZOBACZ FILM Z LESZKIEM MŁYNARCZYKIEM


Pisanki należy wykonać podczas plenerowej akcji malowania pisanek na skoczowskim Rynku (4 kwietnia br., godz. 14.00) lub dostarczyć do ARTadresu (Skoczów, Rynek 18) w terminie od 31 marca – 4 kwietnia br., do godz. 16.00. Pisanki mogą być wykonane technikami tradycyjnymi lub innowacyjnie przy pomocy wydmuszek, jaj styropianowych, plastikowych itp.
Pisanki oceniane są poprzez głosowanie internetowe, które będzie prowadzone na Portalu Śląska Cieszyńskiego www.ox.pl od 7 – 15 kwietnia br. do godz. 17.00. Wyłoni ono jednego zwycięzcę.


Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 16 kwietnia br. na Portalu Śląska Cieszyńskiego www.ox.pl i mck.skoczow.pl.  Zwycięska pisanka będzie widnieć na bannerze, umieszczonym przed siedzibą Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” (ul. Mickiewicza 9) w Skoczowie wraz z nazwiskiem wykonawcy i świątecznymi życzeniami. Banner będzie prezentowany w okresie przedświątecznym i przez Święta Wielkanocne.
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: