Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

90 urodziny Celmy

90 lat to piękny wiek, z tej też okazji w Teatrze imienia Adama Mickiewicza w Cieszynie spotkała się „rodzina” Celmy, aby uczcić jubileusz, który w tym roku obchodzi firma.
 
- Przypominam, że ten jubileusz odbywa się w mieście, które obchodzi 1200 lat, więc przy nim Celma może się czuć młodziutką, urokliwą dziewczyną na wydaniu – przywitał zebranych gości prowadzący uroczystość.

Jubileusz stał się okazją do przypomnienia bogatej historii firmy, którą przedstawił prezes zarządu Mariusz Kozica. W stronę pracowników Celmy, emerytów i wszystkich, którzy w przeciągu tych 90 lat pozostawili w fabryce ślad swojej obecności, skierowanych zostało wiele miłych słów i podziękowań.

Za wsparcie i troskę w rozwój firmy słowa uznania zlożone zostały rownież na ręce Senatora Republiki Włoskiej Giampiero Cantoni, który podczas swojego wystąpienia zwrócił się do zebranych gości o wsparcie i poczucie przynależności.

- Proszę o to, żebyście byli dumnie z tego, że pracujecie w Celmie i że możecie każdego dnia przyczyniać się do coraz większego jej sukcesu – podkreślił Giampiero Cantoni.

 

(bsk)

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: