Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

8 marca Dzień Kobiet! Pamiętaj! Złóż życzenia Kobietom

Niebawem Dzień Kobiet, święto które od lat dedykowane jest Paniom. W ten jeden dzień w roku płyną w stronę kobiet życzliwości, upominki i życzenia. Również za pośrednictwem Portalu OX.PL będzie możliwość wysyłania i przekazywania życzeń i wyznań. Specjalny odcinek Koncertu Życzeń Stela już niebawem w przeddzień 8 marca. Wyemitujemy go w niedzielę 7 marca wieczorem, a na Wasze życzenia czekamy do soboty 6 marca.

Koncert Życzeń Stela cieszy się popularnością pośród rodzin i znajomych na Śląsku Cieszyńskim. To podczas tego programu, produkowanego przez Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL prezentowane są życzenia z okazji urodzin, imienin, ślubów, narodzin czy innych dobrych zdarzeń. Nie inaczej będzie i tym razem, choć najbliższy Koncert Życzeń Stela poświęcony zostanie głównie życzeniom z okazji Dnia Kobiet.

Może chcecie zaskoczyć koleżanki z pracy, może szczególne życzenia chcecie wysłać żonie czy narzeczonej? A może z racji pandemii nie dacie rady odwiedzić kogoś z bukietem i życzeniami chcecie uczcić ten dzień? Na wszystkie Wasze życzenia czekamy do 6 marca. Wszystkie zostaną wyemitowane podczas Koncertu Życzeń Stela, który pojawi się na Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL w niedzielę wieczorem i będzie można go odtwarzać przez cały Dzień Kobiet.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Ślijcie życzenia na Dzień Kobiet - również video czy graficzne na koncert@ox.pl!

Koncert Życzeń Stela – to cykl wideo, który regularnie pojawia się na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres koncert@ox.pl  lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Na głównej stronie OX.PL jest również przycisk, za pomocą którego również możecie napisać życzenia. Pamiętajcie, żeby napisać, od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

Wszystkie poprzednie odcinki znajdziecie pod tym adresem: KONCERT ŻYCZEŃ STELA

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-03 10:03:58
M53: Żenujące. Jeżeli ktoś chce złożyć życzenia kobietom, to zrobi to bez nachalnego przypominania się. Czy naprawdę trzeba aż takiej akcji?
2021-03-03 12:00:05
św. Patryk.: a to jest w ogóle jakieś seksistowskie pseudo-święto, popłuczyny po komunie
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: