Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

8 lat w Tybecie rusza w Polskę

Strumieński rockband towarzyszyć będzie Nocnemu Kochankowi podczas przyszłorocznej trasy koncertowej. Gdzie będzie można ich wspólnie zobaczyć?

8 lat w Tybecie to kwintet, który ma na swoim koncie osiągnięcia muzyczne. Ich single "Król Popkultury" czy "Po co tyle słów" emitowane był na antenie Antyradia i Eski Rock. Zespół był także finalistą eliminacji do Przystanku Woodstock. Na początku przyszłego roku planowane jest wydanie ich debiutanckiej płyty długogrającej. Jak możemy przeczytać na profilu facebookowym kapeli, pewien juror konkursu muzycznego Jarocińskie Rytmy Młodych tak mówił o ich muzyce- soczyste, chropowate brzmienie, wokalista o magnetycznej osobowości i inteligentne teksty sprawiły, że zespół bezapelacyjnie wyprzedził swych konkurentów.

Z kolei Nocny Kochanek to zespół znany i doceniony w całym kraju. W tym roku na festiwalu Pol'and'rock (dawny Przystanek Woodstock) odebrał nagrodę Złotego Bączka przyznawaną na zasadach plebiscytu podczas głosowania fanów. Ich występ zgromadził najprawdopodobniej największą publiczność, a zaznaczyć trzeba, że zespół występował obok m.in. Judas Priest czy In Flames i Gojiry. Wydali dwie płyty zatytułowane "Hewi Metal" i "Zdrajcy Metalu", a na 11 stycznia zapowiedziany jest trzeci album "Randka w Ciemność", którą będą promować na trasie razem z m.in. 8 lat w Tybecie.

Strumieński zespół raz z Nocnym Kochankiem zagrają m.in. w Warszawie, Poznaniu czy Lublinie. Szczegóły na grafice poniżej.

Rogers

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: