Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

71 obniżek o 50%

W ten weekend z pewnością wielu turystom, zaglądającym do Wisły w portfelach pozostały pieniądze. Bowiem od 4-6 listopada w Wiśle gestorzy ścieli ceny o 50 procent.

71 podmiotów, głównie reprezentujących bazę noclegową i gastronomiczną, oferowało swoje usługi za kwoty obniżone o 50 procent. Taka promocja trwała w Wiśle w miniony weekend w ramach akcji „Wisła za pół darmo”.

Odwiedzający Perłę Beskidów nie tylko korzystali ze zniżek w obiektach noclegowych i restauracjach, mogli wyszaleć się też za pół ceny w parku linowym, czy skorzystać z wyciągu w Wiśle- Malince, który cieszył się rekordową popularnością. – Z pewnością ta akcja sprawiła, że w sobotę na skoczni pojawiło się ponad sześćset osób. To był dobry pomysł, bo w innym przypadku do Wisły przyjechałoby zdecydowanie mniej turystów – mówi Andrzej Wąsowicz, wiceprezes PZN, który jest administratorem obiektu.

Turyści chętnie zaglądali też do Muzeum Beskidzkiego, czy korzystali z atrakcji przygotowanych przez wiślańskie firmy eventowe.  Ponadto chętni mogli wziąć udział w grze terenowej „Zdobądź Wisłę za Połowę”, warsztatach rowerowych. Mogli też skosztować rodzimych smakołyków kupując ciasta na zorganizowanym na Rynku kiermaszu. Były też spotkania z piosenką turystyczną i poezją śpiewaną w kinie „Marzenie” z udziałem gwiazdy wieczoru – zespołu „Wolna Grupa Bukowina”.


Obiekty noclegowe, poza nielicznymi wyjątkami, poinformowały Wiślańską Organizację Turystyczną, organizatora akcji, o sporym zainteresowaniu. – Jesteśmy zadowoleni i uważamy , że pomysł był świetny – pisali właściciele Apartamentów Belweder. – 100 procent obłożenia – informuje z kolei Willa Stok. – 80% klientów skorzystało z promocji, weekend udany!!! – piszą właściciele pubu „Sofa”.

Nie mogło też zabraknąć zwiedzania, w ramach akcji „Przewodnik czeka” organizowane były wycieczki z przewodnikiem, a na „Jonidle” można było zakosztować prawdziwej adrenaliny w postaci przejażdżki samochodem rajdowym na fotelu pilota.

To bardzo dobry pomysł i dobra akcja. Wydaliśmy dużo mniej pieniędzy, a zwiedziliśmy dużo więcej – mówi Radosław Majdan z Krakowa, który do Wisły zabrał swoją narzeczoną.

Wiślańska Organizacja Turystyczna już planuje przyszłoroczną edycję ”Wisły za pół darmo”.

KOD

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: