60 lat Koła PZW Cieszyn

W ośrodku rekreacyjno - wędkarski Gułdowy odbyły się zawody, które były okazją do uczczenia jubileuszu 60- lecia Polskiego Związku Wędkarskiego, 60- lecia istnienia Koła PZW Cieszyn oraz jubileuszu 1200-lecia legendarnego założenia miasta.

Na starcie zawodów stanęło 56 wędkarzy. Do uczestnictwa zaproszono trzyosobowe drużyny z kół Okręgu Bielsko - Biała i Zebrzydowic,  oraz drużyny Koła Cieszyn, Czeski Cieszyn i WKS "Olza". Zawody rozegrano w kategorii gruntowo-spławikowej i o największą rybę.

Na ręce Radosława Giecka trafiły medale i wyróżnienia, które wręczył wiceprezesowi d/s. org. Koła Cieszyn przedstawiciel Okręgu oraz przedstawiciele zaproszonych Kół.

Nagrodę za największą rybę zawodów otrzymał Ryszard Dziasek z rąk Eugeniusza Raabe Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej. Zwycięzcą zawodów okazał się Stefan Mazur z Okręgu Bielsko-Biała, z wynikiem 6220 pkt. Na drugim miejscu stanął Ryszard Dziasek z Cieszyna, trzecie wywalczył Karol Kusy (Cieszyn).