Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

48-godzinny maraton Karaoke

W czwartek (26.12.2019) w Cieszynie rozpoczął się 48-godzinny maraton Karaoke. Miłośnicy śpiewu i dobrej zabawy w Otwartym Klubie Browaru Zamkowego w Cieszynie mają śpiewać dwie doby bez przerwy.

Jak informują organizatorzy, Cieszyn śpiewająco zamyka rok 2019. Maraton rozpoczął się w czwartek (26.12.2019) o godzinie 20:00 i potrwa do soboty (28.12.2019), również do 20:00 – Pomysł na zorganizowanie maratonu wziął się stąd, że chcieliśmy sobie pośpiewać. Zwykle spotykamy się w czwartki, ale w piątki ludzie idą do pracy, czy szkoły i zwykle kończymy koło północy. Nie każdy w tym czasie zdąży się wyśpiewać. Czasem jest tyle chętnych, że przez całą noc zdąży się zaśpiewać tylko dwa-trzy razy. Dlatego stwierdziliśmy, że trzeba nam więcej czasu, że musimy tutaj zejść na dwa dni i sobie pośpiewać. Początkowo miało to być trochę nieoficjalnie, ale postanowiliśmy dać okazję zaśpiewać wszystkim zainteresowanym – wyjaśniał Norman Power, jeden z organizatorów wydarzenia w rozmowie z portalem ox.pl.

Podczas maratonu przewidziano również różnego rodzaju konkursy i zabawy muzyczne. W planach są również krótkie recitale stałych bywalców czwartkowych karaoke, nie planuje się natomiast żadnych przerw. Organizatorzy wydarzenia jakiś czas temu rozważali próbę pobicia rekordu guinnessa, jednak aby to się udało, trzeba śpiewać bez przerwy 35 dni, a nie 5, jak początkowo sądzono (rekord 5 dni ciągłego śpiewania karaoke wystarczyłby w przypadku jednej osoby śpiewającej), jednak jak podkreślał Norman Power – oczywiście jeszcze nie mówimy nie, ale trzeba do tego zdecydowanie większych przygotowań.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: