Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

4 minuty decydują o życiu

W Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbył się konkurs "4 minuty, które decydują o życiu" dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych powiatu cieszyńskiego. Konkurs dotyczył wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Na starcie stanęło silne grono reprezentujące powiat. Zmagania 13 szkół oceniało jury. Olimpiada składała się z części teoretycznej - testu wiedzy, oraz umiejętności radzenia sobie w udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanym.

Najlepszą drużyną okazał się Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wiśle w składzie: Dominika Legierska i Marta Wojtaszek pod opieką Pana Mirosława Flisa. Równorzędne drugie miejsca wywalczyli: Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Wiśle, w składzie Katarzyna Czapla i Agnieszka Świerczek, pod opieką Pani Magdaleny Madej oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Skoczowie, w składzie: Paweł Chwastek i Tomasz Klyta pod opieką Małgorzaty Orawskiej.

III miejsce otrzymali uczniowie: Kamil Macura i Dominik Skurzok z Zespołu Szkół Zawodowych w Skoczowie pod opieką Bronisława Staszczyszyna.


BSK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: