Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

36 Rajd Cieszyńska Barbórka

Mamy dobrą wiadomość dla kibiców rajdowych – Cieszyńska Barbórka wraca na drogi naszego powiatu! Od kilkunastu dni działa strona internetowa poświęcona rajdowi, na której pojawił się już oficjalny komunikat dotyczący tegorocznej edycji Barbórki.

Końcówka listopada od wielu lat kojarzy się wielu mieszkańcom Śląska Cieszyńskiego, a przede wszystkim sympatykom sportów samochodowych, z Rajdem Cieszyńska Barbórka. Pomimo mroźnej aury, często i śniegu, śliskiej nawierzchni, trudnych technicznie odcinków specjalnych rajd ten wzbudza ciągle wiele emocji. Jest prawdziwym wyzwaniem dla wielu kierowców. Dla tych, którzy chodź raz wzięli udział w tej imprezie, pozostawia niezapomniane wspomnienia.
- Po rocznej przerwie Automobilklub Cieszyński niezwykle gorąco zaprasza wszystkich na 36 edycję rajdu Cieszyńska Barbórka, stanowiącej 12 rundę Rajdowego pucharu Polski. Trasa tegorocznego rajdu prowadzić będzie po gminach: Hażlach, Goleszów, Skoczów i Strumień. Łączna długość trasy liczyć będzie 253,70km w tym 94,35 km Oesowych. Park serwisowy zlokalizowany będzie na parkingu w Kaczycach , obok dawnej kopalni Morcinek. Szczegóły będzie można znaleźć na www.cieszynskabarborka.pl Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich na odcinki specjalne oraz uroczyste zakończenie rajdu, które odbędzie się na Rynku Cieszyńskim o godz.16.07- zapraszają Dyrektor Rajdu i Zarząd Automobilklubu Cieszyńskiego.

Patronat medialny nad  tegoroczną  Cieszyńską Barbórką sprawuje Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: