Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

300 złotych za zdjęcie

300 złotych – tyle można wygrać w konkursie fotograficznym, którego organizatorem jest Biblioteka Miejska w Cieszynie. Warunkiem uczestnictwa  jest dostarczenie  fotografii nawiązujących tematyką do tytułu konkursu.

Biblioteka przyłączyła się do europejskiej inicjatywy „przyłapani na czytaniu”, której głównym celem jest promowanie czytelnictwa za pomocą różnych mediów. Ogłaszając konkurs fotograficzny, chce pokazać, iż czytanie może stanowić świetną rozrywkę i być jedną z atrakcji, którymi wypełniamy swój wolny czas.

„Przyłapani na czytaniu” to kolejny z licznie organizowanych przez BM w Cieszynie konkursów. Tym razem do udziału zapraszane są osoby od 15 roku życia. Aby wziąć w nim udział należy dostarczyć zdjęcia w postaci tradycyjnej (papierowej). Każda fotografia musi zawierać elementy pozwalające powiązać ją z tematyką książki i czytelnictwa.

- Na konkurs „Przyłapani na czytaniu” nie napłynęło jeszcze zbyt wiele prac, jednak doświadczenie pokazuje, że najwięcej  zgłoszeń otrzymujemy w ostatnim tygodniu trwania konkursów.  Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie – informuje Magdalena Strządała z Biblioteki Miejskiej w Cieszynie  - Aktualnie zakończył się już konkurs "Przyłapani na czytaniu" skierowany do dzieci . Zgłoszonych zostało bardzo dużo prac, zarówno plastycznych, jak i fotograficznych.

Teraz pora na to, zeby swoje talenty odkryli nieco starsi...

Zachętą do udziału oczywiście oprócz dobrej zabawy z pewnością będą atrakcyjne nagrody. Zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma 300 złotych, drugie miejsce to nagroda w wysokości 200 złotych, na zwycięzcę trzeciego miejsca czeka 100 złotych. Oczywiście dla uczestników konkursu przewidziane są również inne nagrody. A więc do aparatu...Konkurs potrwa do 14 maja.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: