Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

25. Święto Trzech Braci

Już po raz dwudziesty piąty od 19 do 21 czerwca odbędzie się w Cieszynie Święto Trzech Braci. Jak co roku mieszkańcy świętować będą po obu stronach Olzy, a polski i czeski Cieszyn przez trzy dni stanie się jednym miastem kultury.

Tradycyjnie imprezę rozpocznie pochód spod ratusza w kierunku Mostu Przyjaźni, gdzie spotkają się mieszkańcy, jak i władze polskiego i czeskiego Cieszyna. W tym roku będzie można posłuchać zespołu Golec uOrkiestra, który w swojej muzyce łączy elementy góralskiego folku z najważniejszymi cechami popu, rock'n'rolla i jazzu. Wystąpi także zespół Akurat, łączący muzykę rock, reggae, ska z inteligentnymi i zaangażowanymi tekstami. Natomiast, dla fanów dowcipnych i odważnych teksów, na scenie zagra Big Cyc, rockowy zespół, pochodzący z Łodzi. Nie zabraknie także programu dla dzieci, jak również występów artystycznych młodzieży.

Szczegółowy program pod linkiem

Portal OX.PL jest patronem medialnym wydarzenia.


mp/mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-06-15 12:40:54
skaldek: 20 czerwca 2015r. od godz. 14.00 w Zamarskach rozpocznie się ŚWIYNTO DZIEDZINY. Nie zabraknie występów artystycznych (przedszkolaki, uczniowie SP, ŚWIETLIKI, mażoretki), od 16.00 wystartują koncerty: REVOLUCJA &JACEK DEWÓDZKI (były wokalista DŻEMu), Zespół Muzyczny BEVIN, FENIX-56 oraz Tomasz Wolak ROCK BAND. Od 20.00 rozpocznie się zabawa taneczna. W strefie kulinarnej nie zabraknie smacznych potraw z grilla, placków z blachy i kołaczy, a w strefie rekreacyjnej wiele atrakcji dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy do Zamarsk!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: