Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

21 grudnia -awaria sieci ORANGE

Internauci z terenu Ślaska Cieszyńskiego alarmują, że nie działają telefony sieci Orange. – Nie mogę się nigdzie dodzwonić, czy jest jakaś awaria? - Pytają użytkownicy na kontakt ox.pl. Próbujemy sprawdzić u operatora, jednak telefony w sieci orange wyświetlają  – połączenie nieudane. .Sprawdziliśmy bez zakłóceń działa sieć ERA i PLUS - można się dodzwonić także na numery w Orange, w odwrotną stronę już nie. 

Jak czytamy na różnych stronach internetowych, podobne głosy docierają m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Ełku, Częstochowy, Malborka, Stargardu Szczecińskiego i Mińska Mazowieckiego. Nie ma także możliwości wejścia na stronę Orange, która wyświetla informację - 

"Dziękujemy za korzystanie z serwisu Orange.pl 
Jednocześnie przepraszamy, ale poziom ruchu na serwerach Orange.pl nie pozwala chwilowo na obsłużenie kolejnych użytkowników. Prosimy spróbować ponownie.
Teraz możesz wysyłać i odbierać SMS-y na Bramce SMS ! 
Jeżli chcesz skorzystać Bramki SMS, kliknij tutaj.
Zespół Orange.pl"


Informację o wystąpieniu awarii potwierdził redakcji Kontaktu.tvn24.pl rzecznik TP S.A. i Orange Wojciech Jabczyński. Rzecznik w rozmowie powiedział, że prawdopodobnie przyczyną awarii są złe warunki atmosferyczne. Nie potrafił jednak określić, co jest jej dokładną przyczyną oraz ile ona potrwa. 

Aktualizacja: 21.12.2010 godz. 21:34
Telefony zaczęły działać, działa już  także strona orange.pl - na stronie jednak nie pojawiła się ŻADNA informacja o problemach operatora.Natomiast na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik TP S.A. i Orange informuje że "Przywróciliśmy już 95 proc. ruchu. Dalej jest kłopot z wysyłaniem sms-ów z telefonów prepaid"

Informacja przesłana na kontakt ox.pl

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: