Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

200 lat dla Jubilatek!

Setne urodziny obchodziły niedawno dwie mieszkanki powiatu - Helena Zaleska z Gminy Brenna oraz Stefania Śliż z Gminy Skoczów.

List gratulacyjny wraz z koszem kwiatów i słodyczy wręczył 28 czerwca szanownej Jubilatce Helenie Zaleskiej Wójt Gminy Brenna Jerzy Pilch w towarzystwie przedstawiciela ZUS Pani Jolanty Wróbel. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze z udziałem najbliższej rodziny. Wizyta gości i życzenia wywołały radość i wzruszenie na twarzy Pani Heleny.

28 czerwca 2017 r. Stefania Śliż ze Skoczowa również obchodziła swoje setne urodziny. Jubilatka urodziła się w Dębowcu, zaś w Skoczowie mieszka od 14 roku życia. Ten szczególny dzień świętowała z najbliższą rodziną, córką Barbarą Gorgosz, synem Franciszkiem oraz jego żoną Wandą. Nie zabrakło również oficjalnych delegacji. Życzenia złożyli burmistrz Mirosław Sitko, Przewodniczący Rady Miejskiej Skoczowa Rajmund Dedio oraz sekretarz Beata Macura. ZUS reprezentowała Jolanta Wróbel, kierownik Inspektoratu w Cieszynie.

Burmistrz odczytał list gratulacyjny dla solenizantki, podpisany przez premier Beatę Szydło.

Skoczowska 100-latka pozostaje w dobrej formie. Ma dwójkę dzieci, czworo wnucząt i sześcioro prawnucząt.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-06-30 16:21:01
krzysztof.mm: Życzenie umęczonym, schorowanym staruszkom 200 lat w oczywistym trudzie i cierpieniu wygląda na okrutna kpinę.<br />Trzeźwy realizm prezentowała w tej kwestii babka Czyżowa: \&quot;wieczorym lygnąć, a rano sie nie obudzić\&quot;.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: