Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

150 zł za podróż do Chin!

Na jedną noc, 27 stycznia, będziecie mogli przenieść się do Chin i świętować wraz z 1,8 miliardem ludzi Chiński Nowy Rok i Rok Koguta. A najlepsze jest to, że nie musicie wsiadać do samolotu - imprezę organizuje Złoty Groń w Istebnej. Tylko 150 zł za osobę!

Chiński Nowy Rok jest obchodzony na całym świecie, nie tylko w Państwie Środka – ludzie świętują również w Korei, Singapurze, Europie, w chińskich dzielnicach w Stanach Zjednoczonych.

- To święto, choć porównywane do europejskiego sylwestra, jednak różni się od niego – jest dostosowane do kalendarza księżycowego, a co za tym ruchome, trwa również dłużej – bo aż 15 dni. Jest kolorowe, wesołe, oryginalne i… bardzo huczne – w końcu Chiny to ojczyzna prochu – zauważa właściciel obiektu.

- U nas również będzie egzotycznie i ciekawie. Orientalne potrawy przyrządzi doświadczony chiński kucharz, zagramy nowoczesną chińską muzykę, a całość uświetni pokaz sztucznych ogni – dodaje Justyna Łacek, menadżer hotelu.

Zabawa z DJ-em na Złotym Groniu potrwa do białego rana, chińskie aromaty na pewno zapamiętacie na długo - w menu na imprezę znajdziecie takie chińskie przysmaki, jak seler z wędzonym tofu, rosół z pierożkami wonton, smażony kurczak na ostro z orzeszkami i wiele innych.

Wejdź w Rok Koguta ze Złotym Groniem!

27 stycznia 2017, godz. 19:00

Rezerwacja pod numerem 33 444 18 88
 


Hotel i Restauracja Złoty Groń, jak nazwa wskazuje, znajduje się na szczycie Złotego Gronia (710 m n.p.m.) z urzekającym widokiem na panoramę Beskidów. Oferuje 11 pokojów standardowych, 5 apartamentów, restaurację, winiarnię, room service, pokój szkoleniowy, salę konferencyjną. Usytuowanie 30 m od wyciągu narciarskiego Złoty Groń czyni z niego idealną przystań dla wszystkich korzystających z uroków zimowego szaleństwa.

www.hotelzlotygron.pl

 

 

Artykuł sponsorowany

źródło: OX.PL
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: