Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

125. wesoły wieżowiec w Marklowicach

Po Nowym Jorku, Sydney, New Delhi, Wiedniu w Marklowicach stanął wieżowiec. Nie byle jaki, choć jest z papieru i ma kilkadziesiąt centymetrów... Wesoły wieżowiec Partii Dobrego Uśmiechu jest znakiem optymizmu i dowcipu.

Podczas tegorocznych Dożynkek Gminnych w Marklowicach Górnych sołtys Tadeusza Guz stał się ojcem chrzestnym pierwszego drapacza chmur w Marklowicach. W budynku nie da się wprawdzie zamieszkać, ale można zabrać go ze sobą, by propagować dobry humor i optymizm .

Partia Dobrego Humoru (Good Humor Party) została założona w 2001 roku przez satyryka Szczepana Sadurskiego. Liczy sobie już ponad 3 tysiące członków na wszystkich kontynentach. Składka członkowska to tylko 3 uśmiechy dziennie... Partia ma swój nieformalny "rząd" oraz przedstawicieli (ambasadorów) w różnych krajach świata, ale nie jest partią polityczną i nie uczestniczy w prawdziwej polityce. PDH wspólpracuje z organizacjami, instytucjami i mediami, wspiera pozytywne i wesołe działania, takie jak: imprezy, konkursy satyryczne... Celem Partii jest wywołanie uśmiechu, dzięki któremu świat staje się odrobinę lepszy, w tym celu członkowie PDH przygotowują wystawy rysunku satyrycznego, stawiają wesołe "wieżowce", prowadzą magazyny satyryczne itd.

Jeśli masz poczucie humoru, lubisz się smiać i chcesz zostac członkiem PDH wystarczy wydrukować wieżowiec i zrobić mu zdjęcie w swojej miejscowości lub na wakacjach, a następnie wysłać je e-mailem. Więcej szczegółów na stronie Partii.

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: