Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów: porzucone psy

Fundacja „Lepszy Świat” otrzymała zgłoszenia, że z jednej z posesji na Dolnym Borze w Skoczowie kilka dni temu wyprowadzili się mieszkańcy, pozostawiając w ogrodzie psy.

Jak opisuje fundacja, jedna z suczek biegała wolno, dzięki czemu mogła wychodzić za dziurawe ogrodzenie, a okoliczni ludzie ją dokarmiali. Niestety druga zapięta była do lichej budy solidnym łańcuchem, nie miała szans na dożywienie.

- Gdy przyjechaliśmy i przywieźliśmy karmę natychmiast się na nią rzuciła, była bardzo głodna, w wiadrze na szczęście była woda, pewnie deszczówka. Gdy karmiliśmy suczkę naszą uwagę zwróciło nagłe popiskiwanie, zajrzeliśmy do budy a tam wciśnięty w kącik siedział przerażony szczeniaczek. Tylko jeden, co stało się z resztą możemy się tylko domyślać… Jego cudowna mama pozwoliła nam zabrać malucha na ręce z pełnym zaufaniem. Suczka tymczasowo pojechała do schroniska, czekamy na miejsce dla niej w domu tymczasowym, a może w międzyczasie szybko znajdzie się dom który ją pokocha – opisują pracownicy fundacji.

Mały piesek trafił pod tymczasową opiekę wolontariuszki, trwa poszukiwanie dla niej domu. - Niestety mniejszej suczki nie udało się złapać, jest nieufna i ucieka w miejsca gdzie nie da się dojść, ale będziemy jeszcze próbowali – informują przedstawiciele fundacji.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

9
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-23 10:57:10
hycel: Hahaha, psa nie potrafią złapać. Poprosić weterynarza o strzał usypający i po sprawie.
2019-04-23 11:12:27
mysza1234: Parafrazując - uderz w stół, a idiota się odezwie.
2019-04-23 11:42:49
ziga0601: Hycel, ty to musisz się strasznie podniecać pisząc te komentarze pod artykułami. Nie masz nic sensownego do napisania, więc puszczasz pianę, masz 12 lat, że tak cię to kręci? Wiesz, że twoje komentarze pod innymi artykułami pewnie nie przykułyby uwagi czytelników, więc czepiasz się tych dotyczących zwierząt. Ale wiadomo, idiotyzm jak chwast przyjmie się na każdej glebie. Poza tym, tak ci do śmiechu, że psa nie potrafią złapać, a nie zdziw się jak to ciebie kiedyś złapią.
2019-04-23 13:23:31
hycel: Z powodu tłustych zadów psa nie potrafią złapać. Co jest w strzale usypiającym złego? Zaśnie na 15 min i ocknie w kojcu. Mam wiedzę, że jest to dosyć popularny sposów w ZOO na zbadanie zwierzęcia, ale idiotka mysza i baran ziga są odpornymi na wiedzę ciemnogrodzianami .
2019-04-23 14:09:23
ziga0601: Skoro Twój chudziutki i wysportowany zadek idzie w parze z wiedzą jaką podobno posiadasz to po co prujesz się w komentarzach zamiast wziąć się do roboty i w ramach przykładu dla ciemnogrodu złapać tego psiaka?
2019-04-23 14:51:17
utopiec: hycel by go złapał, gdyby sam się nie martwił o swoją du...pe.
2019-04-23 20:02:48
MILANELLO: Mam nadzieję że policja też została zawiadomiona Ci co tam mieszkali anonimowi raczej nie są Złapać osadzic przykladnie ukarać A psiakom nowego lepszego domu życzę
2019-04-23 21:57:42
Śmiechu : Ej z tą deszczówką to jakaś bujda. Przecież kiedy ostatnio padało. Po deszczówce to śladu nie było jak artykuł powstał.
2019-04-23 21:57:42
Śmiechu : Ej z tą deszczówką to jakaś bujda. Przecież kiedy ostatnio padało. Po deszczówce to śladu nie było jak artykuł powstał.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: