Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Po pijaku w płot

W Brennej doszło do kolizji, nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie okazało się, że w związku ze zdarzeniem zatrzymano dwóch mężczyzn.

Według zgłoszenia, jakie otrzymał dyżurny, kierowca volkswagena miał wjechać w ogrodzenie jednej z posesji. - Policjanci rozpoczęli standardowe procedury na miejscu zdarzenia. Właściciel pojazdu, 24-letni mężczyzna oświadczył, że jechał odwieźć rok starszego kolegę do domu. W pewnym momencie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w płot – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Jak się okazało, przyczyną zdarzenia był spożyty wcześniej alkohol - po badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u 24-latka pojawił się wynik 2,8 promila. Niewiele trzeźwiejszy był jego 25-letni kolega, który wydmuchał ponad 2 promile alkoholu.

- O ile starszy z kontrolowanych zachowywał się spokojnie, o tyle młodszemu kontrola się nie podobała. Postanowił przeprowadzić ją „po swojemu”, czyli zakończyć na miejscu i odejść – dodaje Pawlik. Kiedy został upomniany przez funkcjonariuszy zaczął się agresywnie zachowywać, znieważał policjantów oraz groził im pozbawieniem życia i zdrowia. W związku z agresywnym zachowaniem został szybko obezwładniony i zatrzymany.

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: