Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Plecak pełen marihuany

2,5 kilograma marihuany w plecaku miał 28-latek podejrzany o posiadanie narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Ustronia.

Jak poinformowała policja, do tego zdarzenia doszło początkiem kwietnia - Leśniczy zauważył w trakcie służby młodego mężczyznę spacerującego z plecakiem po lesie w Cisownicy. Na widok mundurowego 28-latek porzucił plecak. Okazało się, że w środku było prawie 2,5 kilograma marihuany. Informację o narkotykach przekazał policjantom, którzy patrolowali rejon przejścia granicznego z Czechami. Leśniczy próbował jeszcze znaleźć w lesie właściciela plecaka, jednak ten zdołał uciec - informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy policji w Cieszynie.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Ustroniu, którzy zajęli się sprawą, wpadli na trop 28-latka. Okazało się, że porzucił samochód, którym tamtego dnia przyjechał do lasu. Auto zostało odstawione na policyjny parking. Właściciel plecaka ukrywał się jednak przed organami ścigania.

- Kilka dni później postanowił zgłosić się na policję… po odbiór samochodu. Twierdził, że narkotyki znalazł w lesie. Został zatrzymany. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania znaleziono jeszcze niewielką ilość narkotyków - dodaje Pawlik

Sąd na wniosek prokuratury aresztował go na trzy miesiące, nie dając wiary tłumaczeniom. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz do 10 lat za kratkami.

red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-20 09:16:59
krzysztof.nn: dzielna jest nasza milicja w walce z wirusem
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: