Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Do Teatru Elektrycznego można zakupić już bilety przez Internet

Szybko, wygodnie - tak kupuje się bilety w Skoczowie. W Kinie ''Teatr Elektryczny'' można nabyć bilety przez Internet.

Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie uruchomiło specjalny system internetowej sprzedaży oraz rezerwacji biletów: - Na wydarzenia kulturalne (seanse kinowe, spektakle teatralne oraz koncerty) odbywające się w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie. W łatwy i przystępny sposób można zarezerwować lub zakupić bilet. Bilety można rezerwować i kupować do godziny przed danym wydarzeniem - informuje  MCK.

System jest dostępny pod adresem www.teatrelektryczny.pl - Bardzo się cieszę, że coraz więcej instytucji, także z regionu, wykorzystuje narzędzia do rezerwacji online. Oszczędza to czas, którego mamy coraz mniej. Można wykorzystać go w inny sposób. Co istotne, decyzję o zakupie biletu można podjąć w godzinach innych niż godziny pracy kasy biletowej - komentuje Wojciech Tatka, właściciel firmy Optimal.

Dzięki systemowi rezerwacji biletów online możemy zobaczyć układ widowni oraz numerację foteli, a także wybrać interesujące nas miejsce. System pokazuje też obłożenie sali. Skoczowskie kino to kolejny, po  Teatrze im. A. Mickiewicza, obiekt, który zastosował takie rozwiązanie. Obie instytucje są na razie jedynymi w regionie, które korzystają z tego typu systemu, w obu przypadkach wdrożonego przez bileteo.eu.

A Wy co sadzicie o możliwości zakupu i rezerwacji biletów zdalnie? Korzystacie już z takich systemów? Zachęcamy do dzielenia się opiniami.

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: