Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Chmielewski pamięta o młodzieży

Na przełomie lipca i sierpnia czeka nas trzecia edycja obozów hokejowych – Camp Chmielewskiego. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc do obsadzenia. Na jakie atrakcje mogą liczyć młodzi adepci hokeja na lodzie?

Aron Chmielewski nie ukrywa, że obozy hokejowe cieszą się sporym zainteresowaniem. - Pierwszy camp (roczniki 2009-12) zapełnił się w dwie godziny i z bólem serca musimy sporej grupie ludzi odmówić. Lodowisko nie jest nieskończenie duże, dlatego też nie pomieścimy tam wszystkich. Zależy mi na tym, aby na lodzie było 24 dzieci i 6 trenerów. Po to, aby każdy trener miał wgląd na każdego zawodnika – przyznaje hokeista HC Ocelari Trinec. - Chciałem w tym roku zorganizować trzy campy, ale niestety, koronawirus opóźnił terminy, a mnie już na początku sierpnia zaczyna się sezon – dlatego będą tylko dwa.

- Gest naszego sponsora spowodował, że obniżyliśmy koszt obozu do 500 złotych. Spotykałem się z ludźmi i szukałem sponsorów, aby tę cenę jak najbardziej obniżyć. Mam nadzieję, że za rok będzie ona podobna. Sponsorzy chcą pomóc głównie rodzicom, bo wiadomo jaka jest sytuacja i ludzie borykają się z problemami finansowymi  przyznaje Chmielewski.

Na drugi obóz, który będzie organizowany w dniach 31 lipca - 2 sieprnia i przeznaczony jest dla roczników 2005-08, pozostały jeszcze wolne miejsca. Na jakie atrakcje mogą liczyć młodzi hokeiści? - Zwiedzanie Werk Areny, gdzie będzie na nich czekał gość specjalny. W tym roku, mam nadzieję, że będzie to hokeista obecnie grający w NHL. Jestem w stałym kontakcie z zawodnikami, bo oni nadal nie wiedzą, czy sezon za oceanem będzie dogrywany.  Dla przykładu, kiedyś takim gościem specjalnym był Patrik Bartosak. W planie jest również aquapark, kręgle, minigolf. Oprócz tej ciężkiej, ale i przyjemnej pracy, chcę, żeby dzieci miały także czas na fun – dodaje zawodnik, który w ostatniej edycji Pucharu Spenglera znalazł się w All Stars imprezy.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-16 21:39:22
666: Dzieci muszą mieć czas na fun, żeby nie skończyły gdzieś pod bridge'm.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: