Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 2753komentarzy: 9

Jest on i ona. Będą dzieci?

11-04-2012 11:20

Nie mają łatwo. Ich życie 24 godziny na dobę śledzą żądni emocji obserwatorzy, którzy chcą poznać kulisy ich rodzinnego życia. Nie jedzą, nie śpią, nie kochają się w samotności. Wszystko można śledzić non-stop w internecie. To nie celebryci, a bociany...z gniazda w Ustroniu.
Bocianie życie można śledzić non-stop fot. mat.pras. Bocianie życie można śledzić non-stop fot. mat.pras.
 
Do bociana, który obwieścił w Ustroniu wiosnę (Portal OX.PL pisał o tym w artykule: „Jest bocian –jest wiosna” ) dołączyła pani bocianowa.  –  W dniu 10.04.2012 o godz. 14.35 do gniazda w Ustroniu, po długiej podróży z Afryki, przybył drugi bocian. Pierwszy bocian (samiec) pojawił się w Ustroniu tydzień wcześniej. Przygotowywał gniazdo na przybycie samicy. Od dziś bociania para jest już razem i rozpoczęła amory. Lada dzień zaczną pojawiać się w gnieździe jaja – mówi Monika Ewa Kosińska, koordynator projektu „Bociany Integrują” .
 
Bocianie życie można śledzić 24 godziny na dobę nawet w nocy. Na stronie internetowej można podziwiać nie tylko obraz, ale również dźwięk. 
 
Podglądacze dopingują Państwa Ustrońskich do starań o młode. Wtedy bocianie gniazdo będzie jeszcze ciekawsze. Inicjatorami podglądania boćków są nauczyciele ze Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Początkowej.
 
Dorota Kochman 
zródło: OX.PL
dodał: DK 11-04-2012 11:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

traf
11-04-2012 13:35
traf
"Jest on i ona. Będą dzieci?"

By nas tylu podglądało...
Pewnie by się odechciało
[konto zostało usunięte]
11-04-2012 14:27
[konto zostało usunięte]
Będą dzieci na 100%!! :)
http://img850.imageshack.us/img850/1318/bocianyustro.jpg
ludek
11-04-2012 15:49
ludek
A co bydzie jak to je on z onym ?
kunrat
11-04-2012 19:52
kunrat
ale chodzi o to, ze jak są bociany to będą dzieci:P bo niektórzy w to jeszcze wierzą xP
[konto zostało usunięte]
11-04-2012 21:06
[konto zostało usunięte]
Dzieci raczej z tego nie będzie. Może pisklęta.
jarni
11-04-2012 21:48
jarni
Ta para jest bez obrączek,
pewnie bydóm żyć ze sobą na "kocią łapę"
b_es
11-04-2012 22:50
b_es
A ja proszę o poprawienie rażącego błędu ortograficznego w drugim zdaniu.
alternatywy 5
11-04-2012 23:32
alternatywy 5
Ładnie tak podglądać ?. Ludzka ciekawość nie zna granic,tym bardziej po kudłatych myślach. Co będzie co - jaja bydom.
[konto zostało usunięte]
14-04-2012 14:40
[konto zostało usunięte]
ciekawe kim jest ten debil, który założył kamerkę i udostępnił to w internecie , - jaja bydom i gówna ....inwigilacja na każdym kroku , nawet dla zwierząt ,
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Muzeum Magicznego Realizmu

28-04-2017 20:15

Ponad trzysta obrazów i rzeźb najbardziej znanych współczesnych surrealistów, stała wystawa poświęcona życiu, twórczości, badaniom i wynalazkom Juliana Ochorowicza, a także czasowe prezentacje najważniejszych dokonań współczesnej sztuki polskiej to tylko główne kierunki, które są wpisane w działalność popularnej w Wiśle Ochorowiczówki. Muzeum właśnie otworzyło swoje podwoje.

wyświetleń: 1314komentarzy: 1

Pogoda pokrzyżowała plany - odwołane rozgrywki...

28-04-2017 20:10

Pogoda jaka była i jest każdy widzi. W związku z warunkami atmosferycznymi oraz stanem muraw w podokręgu Skoczów, odwołane zostały przez Wydział Gier wszystkie, zaplanowane na weekend spotkania.

wyświetleń: 464komentarzy: 0

Wiadomości z Gór (odcinek 1): majówka

28-04-2017 18:45

Zapraszamy Was do obejrzenia pierwszego odcinka cyklu "Wiadomości z Gór", który będzie realizowany przez Radio Istebna we współpracy z Portalem OX.PL.

wyświetleń: 1060komentarzy: 0

Kino na Granicy - czas start!

28-04-2017 17:00

Już dziś rozpoczyna się XIX edycja „Kina na Granicy”! Oficjalne otwarcie festiwalu odbędzie się o godzinie 19.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, gdzie wyświetlony zostanie film w reżyserii Grega Zglinskiego pod tytułem „Zwierzęta”.

wyświetleń: 866komentarzy: 0

Rzeka Olza przekroczyła stan ostrzegawczy

28-04-2017 15:00

Stan ostrzegawczy dla rzeki Olzy wynosi 140 cm, stan alarmowy 230 cm. Przed godziną 10:00 Burmistrz Cieszyna przekazał komunikat Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Cieszynie, iż stan Olzy wynosi 209 cm.

wyświetleń: 11462komentarzy: 2

Piłkarki z Istebnej pojadą na Mistrzostwa Polski

28-04-2017 14:15

Piłkarki z Istebnej awansowały do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych. W Turnieju, który odbędzie się w czerwcu zmierzą się z zespołami m.in. ze Szczecina, Białej Podlaskiej, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego.

wyświetleń: 1363komentarzy: 0

Pogotowie przeciwpowodziowe!

28-04-2017 12:30

Woda się podnosi. Droga Pruchna – Drogomyśl jest nieprzejezdna. Strażacy interweniują przy podtopieniach w całym powiecie. Starosta Cieszyński ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe.

wyświetleń: 13635komentarzy: 0

Sportowcy nagrodzeni

28-04-2017 11:00

Najlepsi sportowcy z Gminy Goleszów zostali nagrodzeni. Przedwczoraj, tj. 26 kwietnia nagrody wręczono podczas uroczystej sesji.

wyświetleń: 1078komentarzy: 0

Nietrzeźwy wjechał w ludzi

28-04-2017 09:35

Powracamy do wczorajszego (27.04) tragicznego zdarzenia z Cieszyna. Nietrzeźwy kierowca potrącił dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko.

wyświetleń: 16817komentarzy: 13

To Cię zaskoczy!

28-04-2017 07:30

Ponad 250 000 produktów, a wśród nich zabawki, gry, kosmetyki, artykuły do domu, szkoły, biura, porcelana, szkło i wiele wiele więcej! Przyjedź na Hallera 63 w Cieszynie lub zamów przez internet. W ofercie między innymi mnóstwo pomysłów na prezenty na każda okazję.