Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 2783komentarzy: 9

Jest on i ona. Będą dzieci?

11-04-2012 11:20

Nie mają łatwo. Ich życie 24 godziny na dobę śledzą żądni emocji obserwatorzy, którzy chcą poznać kulisy ich rodzinnego życia. Nie jedzą, nie śpią, nie kochają się w samotności. Wszystko można śledzić non-stop w internecie. To nie celebryci, a bociany...z gniazda w Ustroniu.
Bocianie życie można śledzić non-stop fot. mat.pras. Bocianie życie można śledzić non-stop fot. mat.pras.
 
Do bociana, który obwieścił w Ustroniu wiosnę (Portal OX.PL pisał o tym w artykule: „Jest bocian –jest wiosna” ) dołączyła pani bocianowa.  –  W dniu 10.04.2012 o godz. 14.35 do gniazda w Ustroniu, po długiej podróży z Afryki, przybył drugi bocian. Pierwszy bocian (samiec) pojawił się w Ustroniu tydzień wcześniej. Przygotowywał gniazdo na przybycie samicy. Od dziś bociania para jest już razem i rozpoczęła amory. Lada dzień zaczną pojawiać się w gnieździe jaja – mówi Monika Ewa Kosińska, koordynator projektu „Bociany Integrują” .
 
Bocianie życie można śledzić 24 godziny na dobę nawet w nocy. Na stronie internetowej można podziwiać nie tylko obraz, ale również dźwięk. 
 
Podglądacze dopingują Państwa Ustrońskich do starań o młode. Wtedy bocianie gniazdo będzie jeszcze ciekawsze. Inicjatorami podglądania boćków są nauczyciele ze Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Początkowej.
 
Dorota Kochman 
źródło: OX.PL
dodał: DK 11-04-2012 11:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

traf
11-04-2012 13:35
traf
"Jest on i ona. Będą dzieci?"

By nas tylu podglądało...
Pewnie by się odechciało
[konto zostało usunięte]
11-04-2012 14:27
[konto zostało usunięte]
Będą dzieci na 100%!! :)
http://img850.imageshack.us/img850/1318/bocianyustro.jpg
ludek
11-04-2012 15:49
ludek
A co bydzie jak to je on z onym ?
kunrat
11-04-2012 19:52
kunrat
ale chodzi o to, ze jak są bociany to będą dzieci:P bo niektórzy w to jeszcze wierzą xP
[konto zostało usunięte]
11-04-2012 21:06
[konto zostało usunięte]
Dzieci raczej z tego nie będzie. Może pisklęta.
jarni
11-04-2012 21:48
jarni
Ta para jest bez obrączek,
pewnie bydóm żyć ze sobą na "kocią łapę"
b_es
11-04-2012 22:50
b_es
A ja proszę o poprawienie rażącego błędu ortograficznego w drugim zdaniu.
alternatywy 5
11-04-2012 23:32
alternatywy 5
Ładnie tak podglądać ?. Ludzka ciekawość nie zna granic,tym bardziej po kudłatych myślach. Co będzie co - jaja bydom.
[konto zostało usunięte]
14-04-2012 14:40
[konto zostało usunięte]
ciekawe kim jest ten debil, który założył kamerkę i udostępnił to w internecie , - jaja bydom i gówna ....inwigilacja na każdym kroku , nawet dla zwierząt ,
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Portal OX.PL poleca!

20-07-2017 19:20

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 348komentarzy: 0

''Łańcuch światła'' również w Cieszynie

20-07-2017 17:30

Przed Sądem Rejonowym w Cieszynie odbyły się dwa protesty. Ludzie pikietowali przeciwko zmianom w sądownictwie. Zapalono świece, odśpiewano hymn Polski, uczestnicy otrzymali również egzemplarze Konstytucji RP. 

wyświetleń: 2604komentarzy: 20

Utrudnienia w Cisownicy

20-07-2017 16:00

Uwaga kierowcy! W dniach 21 i 22 lipca w Cisownicy, w godzinach 9.00 – 16.00, odbędą się testy samochodów sportowych załogi Jarosław Szeja/Marcin Szeja. Mogą być utrudnienia.

wyświetleń: 1446komentarzy: 0

Do 5 lat za ''kratkami''

20-07-2017 14:35

1600 zł na tyle wyceniono straty wyrządzone przez 18-latka, który rozbił kamieniem szybę w dostawczym samochodzie. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Jasienicy. Miał w organizmie ponad promil alkoholu.

wyświetleń: 2669komentarzy: 0

Ukradł... mleko

20-07-2017 14:10

Choć ma wiele pożytecznych właściwości i można z jego pomocą przyrządzić wiele potraw, nie jest napojem, który byłby chętnie kradziony przez złodziei. Jednak w Hawierzowie jeden z nich połakomił się na… mleko.

wyświetleń: 1990komentarzy: 0

Kantata Reformacyjna

20-07-2017 12:40

Trwają obchody 500-lecia Reformacji. Ewangelicy na całym świecie, w tym także na Śląsku Cieszyńskim, świętują. W ramach obchodów powstaje Kantata Reformacyjna.

wyświetleń: 831komentarzy: 0

Kończą Starą Drogę

20-07-2017 11:00

Zbliża się koniec prac związanych z remontem Starej Drogi w Harbutowicach. Choć prace się przeciągnęły, wykonawca zapowiada finisz.

wyświetleń: 1415komentarzy: 1

Upały!

20-07-2017 09:20

Nawet 34 kreski mogą dziś (20.07) pokazywać termometry w regionie. Meteorolodzy przestrzegają przed upałami.

wyświetleń: 2029komentarzy: 0

W Twoim imieniu: wybuch w Zebrzydowicach

20-07-2017 07:30

Butla z gazem, samolot naddźwiękowy, a może bomba domowej roboty? Teorii jest coraz więcej, mieszkańcy Zebrzydowic obudzeni w nocy wybuchem, spekulują, bo wyjaśnienia brak.

wyświetleń: 11261komentarzy: 10

Która gmina najzamożniejsza?

19-07-2017 18:45

Która gmina powiatu cieszyńskiego jest najzamożniejsza? Jak wypada nasz powiat na tle kraju?