Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wpadł na kradzieży kamer

65-letni cieszynian wpadł w jednym z marketów budowlanych w Bielsku Białej kiedy skradł zestaw kamer wartości 2,3 tysiąca złotych. Jak się okazało, nie był to debiut tego mężczyzny.

Sprawę opisuje rzecznik prasowy bielskiej policji - W poniedziałek tuż po południu dyżurny bielskiej „trójki” odebrał zgłoszenie od ochrony jednego z marketów budowlanych o mężczyźnie, który usiłował skraść warty 2,3 tysiąca złotych zestaw kamer. Pracownicy ochrony na hali sprzedażowej zaobserwowali klienta, którego kojarzyli z wcześniejszej kradzieży, jaka miała miejsce w sklepie. Dlatego na sklepowym monitoringu śledzili jego poczynania. Zauważyli, jak do opakowania innego produktu ukrył zestaw wartościowych kamer. Po tym, jak nie zapłacił za niego i próbował opuścić sklep, został ujęty, a następnie przekazany wezwanemu patrolowi Policji.

Sprzęt udało się odzyskać. Ponadto okazało się, że mężczyzna w grudniu ubiegłego roku dokonał kradzieży innego zestawu monitoringu wizyjnego wartości 1,3 tysiąca złotych, sprawca poinformował, że ma go w miejscu zamieszkania. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które powróciło do prawowitego właściciela.

Za kradzieże 65-latkowi grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: