Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Włamał się i... utknął

Co może pójść nie tak podczas włamania? Może się włączyć alarm, mogą zacząć szczekać psy, może dopaść policja lub ochroniarze... Ale kiedy ma się prawdziwy talent- może się okazać, że po włamaniu nie możesz wyjść z budynku, do którego się włamałeś... To właśnie przytrafiło się złodziejowi z Czech, który utknął w obrabowywanym biurze.

24-letek z Czech włamał się do pomieszczeń biurowych firmy w centrum polskiej części Cieszyna, ale potem nie potrafił się wydostać z budynku:  - Drzwi wejściowe zostały zamknięte na klucz. Tej przeszkody już nie potrafił sforsować. Próbował nawet wyskoczyć z okna - opisuje asp. Rafał Domagała z cieszyńskiej KPP.

Może w końcu udałoby mu się zwiać z miejsca przestępstwa,ale był za głośny i usłyszeli go sąsiedzi: - Policjanci prewencji na miejscu ustalili, że mężczyzna w budynku uszkodził skrzynkę na listy. Hałas dobiegający z klatki schodowej usłyszeli sąsiedzi. Sprawca chciał uciec przed przyjazdem patrolu, ale skutecznie uniemożliwili mu to mieszkańcy Cieszyna. Mężczyzna i kobieta posiadający mieszkanie w kamienicy zaalarmowali powiadomili policję. Jak się później okazało 24-letni mieszkaniec Hawierzowa (Czechy) włamał się do pomieszczeń biurowych firmy. Po kradzieży nie mógł wydostać się z budynku, ponieważ drzwi wejściowe do zostały zamknięte na klucz od wewnątrz. Tej przeszkody już nie potrafił sforsować, dlatego nawet próbował wyskoczyć przez okno. Podczas przeszukania mężczyzny mundurowi znaleźli 3 telefony komórkowe, aparat fotograficzny i dwie krótkofalówki, które skradł z biura. Straty oszacowano na około 1000 zł. Rabuś trafił do policyjnej celi. Kryminalni przedstawili mu zarzuty za które grozi mu do 10 lat pobytu za kratkami - relacjonuje rzecznik.

To kolejne zatrzymanie sprawcy przestępstwa w Cieszynie dzięki reakcji mieszkańców, ostatnio informowaliśmy o ujęciu złodzieja przez przypadkowych przechodniów: Przechodnie złapali złodzieja

(red.)

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: