Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła po letnich skokach, przed zimowymi

W miniony weekend w Wiśle odbyły się zawody Letniej Grand Prix w skokach narciarskich. Czy organizacja zawodów, przy mocno ograniczonej liczbie kibiców, była opłacalnym przedsięwzięciem?

- Jeśli będzie możliwość organizowania imprez masowych, to wtedy będzie można zorganizować te konkursy na takiej samej zasadzie, jak inne wydarzenia - pełne trybuny albo przy obostrzeniu 50% publiczności. W przypadku Letniej Grand Prix wpuszczenie na obiekt połowy publiczności to już jest jakieś wyjście, natomiast mniejsze ilości - tysiąc, osiemset osób... zdecydowanie trzeba by było się rozsądnie nad tym zastanowić - mówił początkiem maja Tomasz Bujok.

Burmistrz Wisły na wczorajszej (27.08) konferencji prasowej podtrzymywał swoje zdanie dotyczące kosztów takiej imprezy, jednak dodawał, że Wisła zdecydowała się na jej zorganizowanie z zupełnie innych powodów.

Warto przypomnieć, że wiślańskie zawody były jedynymi w tegorocznym cyklu Letniej Grand Prix. Po zakończeniu "sezonu" na igelicie, w listopadzie na skoczni im. Adama Małysza ma odbyć się inauguracja zimowego Pucharu Świata.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: