Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ustroński róg obfitości sypnął piąty raz

Kolejny mecz MKS-u za nami. Tym razem to Ustroń wystąpił w roli gościa, a gospodarzem była drużyna SPR Pogoń II 1945 Zabrze.

Zabrzanom nie pomogły atrybuty własnych trybun i parkietu. To goście od początku do końca rozgrywali mecz po swojemu. Mimo prowadzenia od początku i wysokiej wygranej na koniec, trener Piotr Bejnar a dokładniej jego nerwy, były poddane próbie wytrzymałości. Nie działo się to za sprawą przeciwnika lecz jego podopiecznych. Ewidentna przewaga i szybko rosnąca liczba strzelonych bramek poskutkowała brakiem koncentracji niektórych zawodników. Trzeba przyznać, że tylko wyjątkowa zdolność kierowania tymi młodymi sportowcami, pozwoliła kontrolować całe spotkanie.

Mecz zakończył się przy stanie 34:16 (18:6) dla MKS'u. Największy wkład w wynik wniósł kapitan zespołu Aleksander Bejnar. Ten ambitny i świetnie wyszkolony zawodnik oprócz wielu dobrze rozegranych akcji, zaliczył 16 trafionych rzutów. Po tym meczu Bejnar, z liczbą 51 zdobytych bramek w rozgrywkach, trafił na trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców Ślaskiej Ligi. Tymczasem drużyna MKS'su okupuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów, po wygraniu wszystkich pięciu rozegranych spotkań, w których zdobyła 186 bramek straciwszy 84. Na drugim miejscu jest MUKS Zagłębie Sosnowiec pkt 11 i 137 bramek zdobytych przy 132 straconych. Miejsce trzecie zajmuje SPR Grunwald Ruda Śląska, który rozegrawszy o jedno spotkanie mniej zdobył 9 pkt i 120 bramek przy 94 straconych. Z bilansu bramek łatwo można się zorientować jak wielki potencjał przedstawia ustrońska drużyna.

Kolejny mecz na własnej hali MKS rozegra 12 listopada o 16:30 z UKS 31 Rokitnica Zabrze.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na to sportowe widowisko gdzie zapewniamy wysoki poziom emocji, wiele dynamicznych i spektakularnych akcji, często zakończonych celnymi rzutami na bramkę.

Krystian Medwid

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: