Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trener zostaje na dłużej!

Ta wiadomość z pewnością zadowoliła większość (może nawet wszystkich) sympatyków HC Ocelari Trinec. Vaclav Varada (na zdj.) przedłużył kontrakt, który będzie obowiązywał do kwietnia 2027 roku.

Działacze klubu spod Jaworowego chcieli za wszelką cenę zatrzymać na dłużej Vaclava Varadę. I nie ma się zbytnio czemu dziwić, gdyż 43-latek sprawdza się w roli trenera Stalowników. Stery Trzyńca objął latem 2017 roku. Za każdym razem awansował z zespołem do play-off - sezon 2017/18 jego podopieczni zakończyli ze srebrnymi medalami, a rok później radowali się z mistrzostwa Czech. W sezonie 2019/20 zakończyli rundę zasadniczą na drugim miejscu, a dokończenia ligowych rozgrywek uniemożliwiło rozprzestrzenianie się koronawirusa.

- Dla mnie to ocena mojej dotychczasowej pracy i jestem szczęśliwy, że otrzymałem takie zaufanie - twierdzi Vaclav Varada dla oficjalnej strony klubu. - Cenię sobie tego i będę chciał wywiązać się z postawionych zadań, tak aby wszyscy byli zadowoleni. Chcę, żeby młodzi hokeiści dostawali szansę gry w zespole. Oczywiście, jeżeli będzie ich na to stać - zarówno jeśli chodzi o hokejowy poziom, jak i kondycję fizyczną - dodał 43-letni trener.

Varada nie tylko przedłużył umowę jako szkoleniowiec, ale został również szeftrenerem całej organizacji. To oznacza, że od 1 maja będzie miał oko na wszystkie hokejowe zespoły Trzyńca, a także na partnerski klub - Frydek-Mistek.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: