Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śmierć Madzi.Nowe fakty?

Pojawiły się nowe fakty w sprawie śmierci półrocznej Magdy, która to sprawa bulwersuje opinię publiczną do dziś. Dziś przed sądem przed Sądem Okręgowym w Katowicach zeznawał policjant z Cieszyna.

Jak informuje portal onet.pl  przed Sądem Okręgowym w Katowicach odbyła się kolejna rozprawa przeciwko Katarzynie W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. Według jednego ze świadków, którym jest funkcjonariusz cieszyńskiej policji, do zabicia małej Madzi miało dojść na imprezie, o której Katarzyna W. opowiadała swojej współosadzonej z celi.

Daniel P. funkcjonariusz cieszyńskiej komendy zeznał, że Beata Ch. - matka Szymonka z Będzina (którego ciało znaleziono w Cieszynie w stawie na Gułdowach – przyp. red.), która była współosadzoną Katarzyny W., poprosiła go o rozmowę. Wspominała, że na spacerniaku matka Madzi opowiadała jej, w jaki sposób doszło do śmierci jej córki.

Jak podaje onet.pl do tragedii miało dojść w trakcie jakiejś imprezy, gdzie był obecny mąż oskarżonej Bartek. - W tej chwili już nie pamiętam, kto jeszcze uczestniczył w tej imprezie - stwierdził przed sądem policjant. Policjant w trakcie rozmowy  zapytał Beatę Ch.  jaki jest powód, że chce o tym rozmawiać. Kobieta stwierdziła że poczuwa się do odpowiedzialności - skoro to słyszała powinna o tym opowiedzieć.

Policjant z Cieszyna  sporządził dokumentację służbową, którą przesłał do wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Więcej informacji na stronie onet.pl [Czytaj>>>]

Niestety, mimo sporego upływu czasu, obie sprawy zarówno śmierci „Szymonka z Cieszyna” oraz śmierci półrocznej Magdy ciągle pozostają do końca niewyjaśnione…

źródło: onet.pl/ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: