Pogórze: wypadek na Góreckiej

W środę (08.08.2018) na ulicy Góreckiej w Pogórzu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia do szpitala została zabrana 27-letnia mieszkanka Górek Wielkich w zaawansowanej ciąży. Aktualnie nie wiadomo, czy jej obrażenia były poważne.

 - O godzinie 11:40 na ulicy Góreckiej w Pogórzu doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierujący Fordem, 56-letni mężczyzna z Brennej uderzył w kierowanego przez 27-letnią mieszkankę Górek Wielkich. Kobieta została przewieziona do szpitala — informuje podkom. Rafał Domagała.

Na miejsce została wezwana również Straż Pożarna. Jak informuje st. kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy PSP w Cieszynie, na miejscu zdarzenia znajdowały się dwie osoby, uczestniczące w wypadku, nikt nie został zakleszczony w pojeździe. Na miejscu wstrzymano ruch i udzielono poszkodowanym kwalifikowanej pomocy medycznej. Po przybyciu na miejsce pogotowia ratunkowego do szpitala została zabrana kobieta w zaawansowanej ciąży, drugi uczestnik kolizji pozostał na miejscu zdarzenia. Po zakończeniu działań policji z drogi usunięto części samochodów.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją