Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nie ma przełomu w tej sprawie

Czyżby pojawił się nowy wątek w sprawie tajemniczej śmierci chłopca, którego ciało znaleziono 19 marca 2010 roku w stawie na obrzeżach Cieszyna ?

Od śmierci chłopca minęły prawie dwa lata, okoliczności jednak wciąż pozostają zagadką. Czyżby ostatnio jednak coś w tej sprawie „ruszyło”? O bułgarskim tropie informuje na swojej stronie internetowej Dziennik Zachodni.

Czytamy na stronie internetowej Dziennika Zachodniego: „Być może już wkrótce uda się poznać tożsamość chłopczyka, którego zwłoki znaleziono w 2010 roku w jednym ze stawów hodowlanych w okolicach Cieszyna... Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że mógł być dzieckiem jednej z przebywających w Polsce Bułgarek. Ten trop, zdaniem naszego informatora, jest wnikliwie badany...”

Do tej pory mówiło się, że chłopiec był Czechem i mieszkał przez pewien czas w Bielsku-Białej. Teraz w mediach pojawiła się kolejna informacja. Nasuwa się więc pytanie czy rzeczywiście w śledztwie pojawiły się nowe okoliczności ? 

„Bułgarskiego” tropu nie potwierdza jednak policja. - Wciąż weryfikujemy informacje napływające do nas w sprawie dziecka. W śledztwie nadal jednak nie doszło do przełomu – informuje asp. Rafał Domagała rzecznik prasowy KPP w Cieszynie. 

 

 BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: