Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ile posypało się mandatów?

To kolejna tego typu akcja w regionie, ale też i w całym kraju. Wczoraj prowadzone były policyjne działania pod nazwą „Prędkość”.

Cieszyńscy policjanci na terenie dróg naszego powiatu, kontrolowali pojazdy we wcześniej wyznaczonych punktach. Akcja trwała cały dzień.

- Policjanci z drogówki wykorzystali w jej trakcie wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości. Mundurowi sprawdzali prędkość, z jaką poruszali się kierowcy, kontrolowali ich stan trzeźwości oraz stan techniczny pojazdów i wymagane dokumenty. Na pobłażanie nie mogli liczyć kierujący oraz pasażerowie, którzy nie korzystali z pasów bezpieczeństwa a także ci, którzy nieprawidłowo przewozili dzieci – informuje st. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

W akcji na naszym terenie wzięło udział 21 policjantów, którzy ujawnili 139 przypadków przekroczenia prędkości przez kierujących.

Podobne działania, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, będą cyklicznie kontynuowane – zapowiada rzecznik.

Red.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-09-21 13:04:44
Marx.: co tam mandaty, niech dziękują Panu Bogu i Panom Policjantom że ich nie skuli, nie spałowali, nie zagazowali, a przecież mogli
2023-09-22 08:42:38
XxUrszulaxX: Motoryzacja to dla budżetu państwa worek pieniędzy, więc będą nas kontrolować i karać ,żeby wzmocnić budżet państwa a zarazem straszyć policjantem. Zaczyna to przypominać PRL.
2023-09-22 14:48:45
ktoś: Nie wiem co ci policjanci robili przez cały dzień, ale poniżej 7 mandatów na głowę to zdecydowanie za mało.
2023-09-23 17:18:00
Szantrapa: XxUrszulaxX nie przekraczaj dozwolonej prędkości to nie będziesz w PRL-u, proste jak drut, ale rozumiem, że ameba musi zapierdalać bo mózgu przecież nie ma.
2023-09-26 10:23:51
Marx.: szantrapa jesteś w błędzie, nie wystarczy "nie przekraczać dozwolonej prędkości", jesteśmy w PRL-bis dopóki świnie siedzą w ministerstwach i w belwederze, a milicja łamie prawo w poczuciu bezkarności, przyzwolenia i nakazów od tychże świń - proste jak świński ogon, ale rozumiem że nie dla pisiego glonu o inteligencji poniżej ameby
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: