Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Awaria pokrzyżowała plany

Bracia Szejowie z pewnością nie tak wyobrażali sobie inaugurację sezonu. Załoga Hyundai Poland Racing musiała wycofać się z Rally Żemaitija, ponieważ w ich samochodzie wystąpił problem z układem elektrycznym.

Na Litwie rozpoczęły się tegoroczne zmagania w ramach ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Jarosław Szeja stwierdził, że rajd tak naprawdę zaczyna się w sobotę. Załoga Hyundai Poland Racing zajmowała 23. miejsce po ośmiu odcinkach specjalnych i niestety, już nie była w stanie poprawić tej lokaty, ponieważ awaria układu elektrycznego uniemożliwiła dalszy udział w rajdzie.

- Nie w taki sposób wyobrażałem sobie debiut na szutrach. Debiut w nowym aucie i zespole. Ale rajdy są niestety nieprzewidywalne i często brutalne. Jechaliśmy swoim, bezpiecznym tempem. Celem była meta i zebranie doświadczenia na przyszłość. Te nadzieje zostały przerwane na dziewiątym odcinku specjalnym przez awarię. Dziękujemy wszystkim partnerom i kibicom za okazane wsparcie. Nie poddajemy się, wrócimy mocniejsi. Do zobaczenia wkrótce! – powiedział Jarosław Szeja.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: