Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

A. Kwaśniwewski podpisze akt erekcyjny pod budowę skoczni

Ponad 5 godzin ma spę­dzić w Wiśle prezydent RP Aleksander Kwaśniewski.


Przyjedzie 28 X przed połu­dniem. Program wizyty (dru­giej w odstępie półtorarocz­nym) został szczegółowo usta­lony w miniony wtorek, 21 X, podczas spotkania w Urzędzie Miejskim burmistrza Jana Poloczka z przedstawicielami Kancelarii Prezydenta.


Pan prezydent pojedzie najpierw na Zameczek na Za­dnim Graniu, żeby zobaczyć, jak przebiegają prace remontowe, a w samo południe rozpocznie się uroczyste podpisanie aktu erekcyjnego pod budowę skoczni w Malince. Nastą­pi on jednak nie pod skocznią, lecz w centrum, na placu Hoffa. Zapraszam serdecznie mieszkańców naszego miasta i całego powiatu cieszyńskiego, by byli świadkami tego wyda­rzenia” - powiedział burmistrz J. Poloczek.


Prezydent odwiedzi tak­że Bibliotekę Miejską i Gim­nazjum nr l, gdzie zainaugu­ruje ogólnopolski program pi­lotowany przez Bractwa Ka­walerów Gutenberga, które funduje pracownie kompute­rowe i stanowiska internetowe z bezpłatnym łączem. Ostat­nim punktem pobytu będzie spotkanie w hotelu „Stok" z władzami polskiego sportu ,i dyskusja o rozwoju narciar­stwa.

źródło: gzc
dodał: D.D.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: