Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Te w Dzięgielowie

Trwa Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie, w sobotę 30 czerwca rozpoczął się on  wykładem ks. Jana Kurko : "O wierze jako decyzji kształtowania życia w żywej społeczności z Bogiem". O 16:00 rozpoczęło się spotkanie ewangelizacyjne - na którym Urlich Parzany zajął się tematem "komu mogę ufać?"

 

Wieczorem odbył się koncert Magdy Anioł

 FOTORELACJA Z KONCERTU

 

Temat drogi jest głównym motywem tegorocznego Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Wspomniana droga nie ma się jednak kojarzyć z „płatnymi autostradami, lecz ma dużo głębsze znaczenie. Wszystkie wydarzenia Tygodnia Ewangelizacyjnego, mają wskazywać na jedyną drogę – drogę do samego Jezusa.
 
Ks. Grzegorz Giemza, dyrektor Centrum Misji Ewangelizacji w Dzięgielowie – Tydzień Ewangelizacyjny w Dzięgielowie, organizujemy po to, aby dać człowiekowi trochę nadziei w życiu. Hasło „droga, droga” to jest gra słów, to nie jest byle jaka droga, to jest konkretna droga – jest nią Chrystus. To jest droga, która „drogo kosztowała – jak drogo, zapraszam na Tydzień Ewangelizacyjny do Dzięgielowa.

 

W niedzielę w programie o 10.00 nabożeństwo z Wieczerzą Pańską, o 14.00 wykład ks. Jana Kurko o tym czy ma znaczenie to, w co wierzysz, o 16.00 spotkanie ewangelizacyjne - ks. Ulrich Parzany o jedynej drodze do Boga i o tolerancji oraz koncert Joanny Rzyczniok z zespołem o 19.30.

 

Zapraszamy na www.sluchaj.cme.org.pl  gdzie codziennie możesz słuchać tego, co dzieje się w Dużym Namiocie na terenie Tygodnia Ewangelizacyjnego (czyli główne części programu) NA ŻYWO!!

 

Więcej informacji: na www.te.cme.org.pl

 


Zobacz też:

TE Dzięgielów - Otwarcie (fotoreportaż)

źródło: ox.pl
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: