Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szyją ''Jaśki'' dla szpitala

Szyjesz? To może dołączysz do akcji- ''Uszyj Jasia'', dzięki której do oddziałów dziecięcych szpitali trafiają poszewki na poduszki.

Teresa Klajmon, koordynatorka akcji na naszym terenie zachęca do uszycia popularnych "jaśków".  - Kilka tygodni przed rozpoczęciem akcji "Uszyj Jasia" synek pomysłodawczyni Pani Natalii, trafił z zapaleniem płuc do szpitala (im. Jana Pawła w Krakowie). Podczas codziennej wymiany pościeli zabrakło dla niego poszewki na poduszkę. Mama synka, powiedziała wtedy: No to uszyję. 2. 01. 2013 r. napisała na swoim blogu prośbę do innych, blogerek by uszyły jasie. Od tej pory do akcji przyłączyło się ponad 60 osób szyjąc prawie 400 jaśków dla 6 szpitali. Akcja idzie jak burza, co wszystkich ogromnie cieszy - mówi Teresa Klajmon.

Akcja "Uszyj Jasia" z powodzeniem zbiera też fanów na Facebooku. Tam można dowiedzieć się jak przyłączyć się do akcji i uszyć Jaśki m.in. dla szpitala wojewódzkiego w Bielsku-Białej. WEJDŹ NA PROFIL FACEBOOKOWY AKCJI,  blog - http://uszyjjasia.blogspot.com/

Patronat nad szyciem "Jaśków" na terenie Śląska Cieszyńskiego sprawuje Portal Ślaska Cieszyńskiego OX.PL.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: