Strzelanina w Dzięgielowie, której nie było

W poniedziałek 23. października do naszej redakcji dotarła informacja, dotycząca wzmożonych działań policyjnych w Dzięgielowie. Osoby odpowiedzialne za przekazanie informacji wolały pozostać anonimowe, jednak zgodnie z danymi, które zostały przekazane naszej reporterce na terenie zamku w Dzięgielowie miało dojść do strzelaniny.

- Wczoraj otrzymaliśmy informację, że w Dzięgielowie na terenie Zamku miała miejsce strzelanina, w wyniku której miała zostać postrzelona jedna osoba – mówi Tomasz Pszczółka z cieszyńskiej policji – zadysponowaliśmy wszystkie siły i pojechaliśmy na miejsce zdarzenia. Na miejscu okazało się, jednak że żadnej strzelaniny nie było. O rzekomej strzelaninie poinformowała nas osoba, wobec której jest podejrzenie, że jest chora psychicznie. - dodaje Pszczółka.

W tym momencie na policjantów czekała kolejna niespodzianka – Okazało się, że wezwał nas 45-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Mężczyzna został wylegitymowany i okazało się, że jest poszukany przez sąd, celem doprowadzenia do zakładu penitencjarnego, gdyż miał odbyć karę pozbawienia wolności – informuje Tomasz Pszczółka – osoba ta została bez żadnych problemów zatrzymana i została przewieziona do szpitala psychiatrycznego, celem przebadania.

 

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją